Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі філологічного факультету розвивають свої цифрові навички

Викладачі філологічного факультету розвивають свої цифрові навички

Викладачі філологічного факультету розвивають свої цифрові навички
15.08.2022 11:17 Все Головні новини Факультети Філологічний Філологічний факультет цифрові інструменти Google для освіти ZNU Zaporizhzhia National University

Літня відпустка для освітян Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) – це не лише час для відпочинку, а й можливість розвитку та самоосвіти, адже немає потужнішої рушійної сили суспільства, як вмотивовані освітяни.

Цифрові технології є одним із пріоритетних напрямків підвищення кваліфікації викладачів. За звичних умов їх ефективне використання сприяє розвитку інтересу студентів до вивчення навчальних предметів, підвищенню особистого авторитету викладача в очах здобувачів освіти. У надзвичайних умовах інформаційні та комунікаційні технології набувають ще більшої значущості.
Двадцять п’ятого липня за підтримки Міністерства освіти та науки України розпочалося навчання «Цифрові інструменти Google для освіти», який реалізується компанією Google не безоплатній основі. Базовою тренінговою платформою навчального курсу стала Академія цифрового розвитку. Слухачами курсу зголосилися стати понад 34 тисячі освітян. Навчання за базовим рівнем тривало дистанційно до 7 серпня. Учасники отримували завдання в захищених віртуальних навчальних кімнатах Google класів, де їм забезпечили ефективний зворотний зв’язок через супровід і консультації тренерів (Антоніни Букач, Лариси Дейнеги, Сергія Пойди) у приватних коментарях. Навчання організували за принципом «Використовуй сьогодні і зараз!». Передумовою успішного завершення онлайн курсу за базовим рівнем було виконання 80% завдань і проходження підсумкового тесту. Викладачі філологічного факультету (Ірина Бакаленко, Наталія Горбач, Світлана Доброскок, Олександр Муравін, Валентина Ніколаєнко, Микола Стасик та Олена Шульга) з цією задачею впоралися успішно. Вони отримали іменні сертифікати підвищення кваліфікації: їх зарахували на середній рівень курсів.
Філологічний факультет

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини