Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Колектив ЗНУ привітав із ювілеєм завідувачку кафедри історії і теорії держави та права Ларису Удовику

Колектив ЗНУ привітав із ювілеєм завідувачку кафедри історії і теорії держави та права Ларису Удовику

Колектив ЗНУ привітав із ювілеєм завідувачку кафедри історії і теорії держави та права Ларису Удовику
16.08.2022 13:46 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University кафедра історії і теорії держави та права діалектика моралі й права у розвитку демократії

Шістнадцятого серпня колектив ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) поздоровив із ювілеєм завідувачку кафедри історії і теорії держави та права, професорку Ларису Удовику.

Лариса Григорівна – випускниця ЗНУ, яка у 1989 році здобула тут свою базову вищу освіту за фахом історика. Уже у 1998 році вона захистила кандидатську дисертацію на тему «Діалектика моралі й права у розвитку демократії» та здобула науковий ступінь кандидата філософських наук. У 1998-2000 роках вона була стипендіаткою Кабінету Міністрів України. Другу вищу освіту отримала зі спеціальності «Правознавство». У період з 1998 по 2001 роки обіймала посаду заступниці декана факультету післядипломної освіти. Згодом навчалася в докторантурі Інституту держави і права ім. В. М. Корецького НАН України (м. Київ, 2001-2004).
Упродовж своєї багаторічної діяльності в ЗНУ Лариса Удовика виступала активною учасницею наукового та суспільного життя університету. Вона – членкиня Вченої ради юридичного факультету. У період 2003-2005 років входила до складу спеціалізованої вченої ради К.17.051.01, а з 2016 по 2018 роки – членкиня спеціалізованої вченої ради К. 17.127.09. Докторка юридичних наук, знана науковиця Лариса Удовика також бере активну участь у роботі редакційних колегій наукових видань: «Часопис Київського університету права», «Право та регіони», «Філософія права і загальна теорія права». Ювілярка – авторка понад 200 наукових публікацій, серед яких – близько десятка статей у журналах, що індексуються в наукометричних базах SCOPUS і Web of Science, 7 мнографій (одноосібних і колективних), навчальні посібники тощо.
Для майбутніх правників учена викладає низку теоретичних і практичних курсів, утілюючи свій багатий досвід і знання в підготовку численних поколінь молодих правників. Це – «Теорія держави та права», «Правова система України в умовах глобалізації та євроінтеграції». «Правові засади організації та діяльності політичних партій і громадських організацій», «Актуальні проблеми взаємодії правових систем сучасності». Плідну науково-педагогічну діяльність шановної ювілярки неодноразово відзначали на загальноуніверситетському та державному рівні почесними нагородами.
Колектив ЗНУ засвідчує ювілярці щиру повагу, якої заслуговують її особиста шляхетність і активна участь у вирішенні наукових та освітянських питань у рамках діяльності однієї з провідних освітніх структур України з підготовки правників – юридичного факультету ЗНУ. Здобутки вченої, які покладено у розвиток і зміцнення позицій Запорізького національного університету, його рейтингу на національному й міжнародному рівнях. Тож Ларису Григорівну привітали у виші із ювілеєм та побажали подальшого професійного розвитку, родинного затишку під мирним небом України!

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини