Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вступ до магістратури 2022: розпочалося подавання електронних заяв

Вступ до магістратури 2022: розпочалося подавання електронних заяв

Вступ до магістратури 2022: розпочалося подавання електронних заяв
17.08.2022 09:20 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування

Шістнадцятого серпня 2022 року стартувало подання заяв у магістратуру для вступників на основі дипломів бакалавра, спеціаліста, магістра. Приймання заяв на бюджет і контракт триватиме: до 23 серпня – для вступу за індивідуальною усною співбесідою; до 15 вересня – для вступу за МТНК/МКТ (ЄВІ/ЄФВВ) або фаховим іспитом у закладі освіти. Після цього подати заяви можна буде лише на контракт: зарахування можливе до 30 листопада. Зарахування ж на бюджет відбудеться 25 вересня. Про терміни подання заяв на бюджет для учасників спеціальної сесії МТНК/МКТ буде повідомлено окремо найближчим часом.

Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет зазначив: «Станом на 16 серпня 2022 року для вступу до магістратури зареєстровано 85, 9 тис електронних кабінетів. За першу годину від вступників уже надійшло 2442 електронні заяви», – зазначив Сергій Шкарлет. Основні питання, на які радимо звернути увагу вступникам у магістратуру: реєстрація електронних кабінетів не завершується до початку подання заяв: вона триває весь період приймання заяв; після подання першої заяви в електронному кабінеті неможливо змінити жодну інформацію, зокрема контактний номер чи фото. Тому, будь ласка, уважно перевіряйте всі дані; на бюджет можна подати до 5 заяв.
На спеціальності «081» Право та 293 «Міжнародне право» кожній з заяв необхідно вказати пріоритет від 1 до 5. Перший пріоритет – це та заява, за якою ви хочете навчатися найбільше; якщо ви вступаєте за МТНК/МКТ, то для подання заяв треба дочекатися відображення результатів тестування в електронному кабінеті. Оброблення та завантаження результатів у ЄДЕБО займає певний час (близько тижня) після складання вами тесту; якщо ви реєструвалися без сертифіката (екзаменаційного листка) МТНК/МКТ, але плануєте вступати за результатами цих тестів, то вам необхідно додати сертифікат (екзаменаційний листок) уже в кабінеті. Без цього результати відображатися не будуть; якщо ви маєте результати ЄВІ/ЄФВВ попередніх років з іноземної мови або права, то один з результатів предметів МКТ/МТНК можна замінити кращим результатом ЄВІ/ЄФВВ, якщо різниця не перевищує 15 балів; до кожної заяви обов'язково треба додати мотиваційний лист. Основні рекомендації стосовно цього розміщені тут:
https://vstup.edbo.gov.ua/qa1
Докладні інструкції з реєстрації електронного кабінету магістра та подання заяв можна знайти на сайті:
ТЕКСТОВА ІНСТРУКЦІЯ:
https://vstup.edbo.gov.ua/files/Instrukciya_EK_MKT_MTNK_2022.pdf
ВІДЕОІНСТРУКЦІЯ:
https://www.youtube.com/watch?v=U5Dcg4P_HwE