Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованець факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму Руслан Саулян

18.08.2022 13:16 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування історії успіхів випускників ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University пресслужба факультет фізичного виховання здоров’я та туризму

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває реалізація профорієнтаційного проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». У його рамках пропонуємо вашій увазі інтерв’ю з вихованцем факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму Русланом Сауляном (спеціальність «туризм»).

Талановитий та яскравий випускник факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму Руслан Саулян відзначив: «Коли навчався в школі, я був впевнений, що вступлю до університету, стану розумним і освіченим! І ось я став студентом нашого Запорізького національного університету! Для навчання я обрав спеціальність «Туризм». Хочу відзначити, що ні краплини не пошкодував про свій вибір. Люди, які мене оточували: викладачі, однокурсники – ми жили однією ідеєю! І це ідея – шлях до пізнання та відкриття чогось нового для себе, саме від цього я й отримував кайф. Власне перший курс був найскладніший, це знайомства, це завдання відрекомендувати себе, як веселу розумну, талановитої людину. І як же без підтримки наших талановитих викладачів, від яких ви можете отримати й дружню пораду, адже вони, за твої чотири-п'ять років навчання, стають для тебе дуже близькими людьми. Після другого курсу стало ще цікавіше, ми стали подорожувати зарубіжними курортними країнами й місцями України, від чого почуття та емоції – незабутні! За роки навчання я мав можливість отримати професійні вміння в готелі Сольва-Свалява на Закарпатті, у готельному комплексі «Еленіті» в Болгарії, а також на позиції трансфермена в Туреччині. Після навчання я спробував себе в туристичній галузі вже не як практикант, а як фахівець своєї справи. Життя в нашому Запорізькому найкращому університеті проходить просто надзвичайно цікаво й захоплююче. тому всім раджу цей заклад для здобуття вищої освіти»!
P.S. На разі Руслан – у складі Збройних Сил України боронить на країну, захищає наші життя й наближає нас до Перемоги! Студенти Запорізького національного університету талановиті у всьому! Слава Україні! Героям Слава!

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

Для довідки

У Запорізькому національному університеті за ініціативи відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування від 2020 року реалізують творчий проєкт «Історії успіху випускників ЗНУ». Утілюють його в життя представники всіх факультетів, інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ ім. Ю.М.Потебні. Активно долучаються до роботи й представники факультету журналістики, пресслужби вишу. Вони створюють матеріали про успішну професійну кар’єру наших випускників. Представники усіх факультетів університету та інженерного інституту допомагають налагодити зв'язок із випускниками факультетів різних років. Долучитися до цієї ініціативи можуть усі охочі випускники Запорізького національного університету та інженерного інституту ЗНУ (колишня Запорізька державна інженерна академія та Запорізький індустріальний інститут), котрі бажають поділитись із майбутніми молодими фахівцями таємницями професійного становлення, допомогти їм працевлаштуватись, на власному прикладі продемонструвати, як реалізувати себе в професії, тощо. Для цього треба надіслати матеріали чи контакти відповідної особи на пошту:

znu.pressa@gmail.com

Слідкувати за проєктом «Історії успіху випускників ЗНУ» можна за лінком:

Сьогодні архів проєкту – це вже більше 300 історій успіхів талановитих випускників Запорізького національного університету!