Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вихованка ЗНУ, каноїстка Людмила Бабак здобула «бронзу» Мультичемпіонату Європи

Вихованка ЗНУ, каноїстка Людмила Бабак здобула «бронзу» Мультичемпіонату Європи

25.08.2022 10:59 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University факультет фізичного виховання здоров’я та туризму спорт веслування перемога

Днями в рамках Мультичемпіонату Європи в м. Мюнхені (Німеччина) в змаганнях із веслування на каное спортсменка з Енергодара, випускниця факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Людмила Бабак (тренер – Сергій Снежко) гідно представила Україну на міжнародному рівні.

Вона виборола бронзову медаль на дистанції 5000 м із результатом 26.48,788. Варто відзначити, що енергодарська спортсменка на чемпіонаті Європи в каноеспринті вже втретє здобуває «бронзу». Загалом це літо для Людмили Бабак стало щедрим на спортивні перемоги. Так, наприкінці липня вона виграла чемпіонат Європи з каное-марафону на короткій дистанції (3,4 км). Спортсменка присвятила перемогу на континентальній першості захисникам України, які боронять рідну державу від рашистських окупантів. А в червні під час цьогорічного Кубка світу з веслування на байдарках і каное (Прага, Чехія) Людмила здобула два «золота»: вона стала кращою в змаганнях на каное-одиночці на дистанціях 3,4 км і 15,4 км.