Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому фаховому коледжі ЗНУ 31 серпня відбудеться знайомство з першокурсниками

В Економіко-правничому фаховому коледжі ЗНУ 31 серпня відбудеться знайомство з першокурсниками

В Економіко-правничому фаховому коледжі ЗНУ 31 серпня відбудеться знайомство з першокурсниками
26.08.2022 12:00 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Економіко-правничий фаховий коледж освітній процес зустріч адаптація першокурсників

Тридцять першого серпня першокурсників Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) запрошують завітати на урочисту подію з нагоди початку нового навчального року. Цього дня відбудеться їхнє знайомство з коледжем, одногрупниками та кураторами та зустріч із представниками студентської ради. Захід проходитиме в змішаному форматі: тих студентів коледжу, які перебувають у Запоріжжі, запрошують завітати до закладу вищої освіти. Інші матимуть можливість приєднатися до зустрічі у форматі Zoom-конференції.

Керівництво й викладачі ЕПФК звертаються до студентів першого курсу із такими вітальними словами: «Першокурсники! В умовах дії воєнного стану ви довели, що освіта в Україні залишається стратегічним курсом відбудови нашої країни. Ваш вибір на користь Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ демонструє незламність і розвиток інтелектуального потенціалу держави. Попереду на вас чекає насичене студентське життя, інтерактивні «пари», участь у студентському самоврядуванні та багато іншого. Уже 31 серпня 2022 ви станете частиною великої дружньої родини коледжу».
Захід розпочнеться у режимі офлайн 31 серпня о 9.00 на площі біля навчального корпусу №2 (за адресою: Запоріжжя, вул. Жуковського, буд 66-б).
Студентів, які перебувають за межами Запоріжжя, запрошують долучитися до зустрічі онлайн на платформі Zoom.
Початок о 10.00
Ідентифікатор: 971 317 84 62
Пароль: 12345

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини