Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Здобувачка освіти ЗНУ підвищила професійні компетентності під час участі у Воєнному Хабі медіамобільності

Здобувачка освіти ЗНУ підвищила професійні компетентності під час участі у Воєнному Хабі медіамобільності

Здобувачка освіти ЗНУ підвищила професійні компетентності під час участі у Воєнному Хабі медіамобільності
30.08.2022 11:36 Все Головні новини Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University факультет журналістики хаб медіамобільність практика професійні компетентності

Нещодавно студентка факультету журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Марія Мартинко стала учасницею Воєнного Хабу медіамобільності від Фундації «Суспільність». Загалом Хаб об'єднав 22 студенти з усієї України. У межах заходу учасники познайомилися з роботою редакцій, пройшли стажування та долучилися до конференції «Воєнні медіавиклики-2022».

«Фундація влаштовувала постійно круті заходи, де можна було не тільки побачити чи послухати провідних журналістів, а й поговорити з ними. Загалом за два тижні серед тих медійників, із якими я зустрілася, варто відзначити Дмитра Тузова з «Радіо НВ», Андрія Куликова з «Громадського радіо», Арсена Цимбалюка, ведучого «24 каналу», Вікторію Ковцун з «1+1» і ще близько 25 спікерів, які виступили під час форуму Воєнних медіавикликів. Туди, до речі, приїхали ще й студенти та випускники нашого факультету, які брали участь у минулих хабах», – поділилася своїми враженнями про участь у заході Марія.
Студентка проходила стажування на базі «Суспільного Подкасти». «Я не була добре знайома з подкастами до цього, проте це стажування – насправді крутий досвід. Я дізналася більше про цей жанр і пройшла майже всі стадії створення подкастів: запис, створення технічного завдання для монтажу, трохи самого монтажу, опис і публікування на платформах, аналіз даних тощо. Круто, що нас познайомили з усіма структурами Українського радіо. Екскурсію провів ветеран радіомережі Анатолій Табаченко, який працює там вже 48 років. Дуже харизматичний чоловік!» – захоплено розповідає про здобутий досвід представниця ЗНУ. Вона вдячна організаторам за можливість сформувати професійні компетенції, які їй знадобляться в майбутній професії.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини