Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Волонтери ЗНУ об’єднують зусилля задля підтримки українських воїнів і надають допомогу тим, хто її потребує

Волонтери ЗНУ об’єднують зусилля задля підтримки українських воїнів і надають допомогу тим, хто її потребує

Волонтери ЗНУ об’єднують зусилля задля підтримки українських воїнів і надають допомогу тим, хто її потребує
31.08.2022 10:37 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University волонтерський центр благодійний фонд Молодь майбутнього

Активна волонтерська діяльність – серед пріоритетів представників Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University). Надають допомогу таким категоріям населення, як сім'ї ВПО співробітників і студентів ЗНУ, сім'ї з дітьми до 7 років, багатодітні родини й особи з інвалідністю 1 категорії, саме у волонтерському центрі вишу.

Найважливішим напрямком волонтерської діяльності представників університету на сьогодні є підтримка воїнів Збройних сил України. Минулого тижня вони змогли надати допомогу воїнам, які боронять нашу державу на Запорізькому, Василівському, Оріхівському, Гуляйпільському, а також – на Донецькому й Харківському напрямках. Волонтери вишу подякували за співпрацю логістичному центру м. Тернопіль, зокрема професорці Наталії Торкут, викладачам-волонтерам ЗНУ Наталії Вороновій, Віталію Горбаню та Юлії Коваленко, благодійному фонду «Характерник», благодійному фонду «Молодь Майбутнього» та іншим партнерам-волонтерам. Саме координація всіх зусиль задля підтримки армії наближає спільну для всіх українців перемогу.
Так, на сьогодні триває важливий збір коштів для захисників, які боронять Запорізьку область у складі 110-ї бригади, 115-го батальйону мінометної батареї. Машина військових постраждала під час бойового завдання. Потрібна сума: 6 500$ – це приблизно 250 000 грн, залишилось зібрати приблизно 192 000 грн, щоб закупити авто. «Перемога вже близько, але для цього потрібно ще трішки подонатити та допомогти нашим захисникам!» – із таким закликом звертаються до всіх небайдужих волонтери і надають реквізити для збору коштів.
Нагадуємо всім охочим підтримати діяльність представників ЗНУ, спрямовану на допомогу українським військовим і внутрішньо переміщеним особам, реквізити для благодійного внеску в благодійну організацію «Молодь Майбутнього», створену на базі волонтерського центру ЗНУ.

Отримувач БО БФ "Молодь Майбутнього"
Призначення платежу: благодійний внесок
Для переказу в гривнях:
UA743133990000026005020206655 UAH

CO CF «YOUTH OF THE FUTURE»
Purpose of payment: charitable donation
Для переказу у євро:
UA143133990000026008000205457 EUR
АТ КБ "ПриватБанк"
ЄДРПОУ: 44902993

Також волонтерський центр продовжує збір коштів, щоб придбати тепловізіонний приціл INFIRAY (IRAY) Saim SCL35 для наших захисників, які боронять Запорізьку область. Не зупиняємось донатити, кожні 10, 20, 50 гривень важливі. Залишилось зібрати 12 тис грн, а долучитися до допомоги можна за такими реквізитами: 4441114451553885 Іваненко Аліна.
Нагадаємо, що кожен, хто цього потребує може звернутися за онлайн-консультацією в соцмережах центру або у Telegram і Viber на єдиний номер: +380637412314. Якщо у когось є можливість поділитися речами, просимо привезти їх за адресою: Запоріжжя, проспект Соборний, 77.
КОНТАКТИ:
0637412314 Viber/Telegram
Також у центрі надають адресну підтримку для маленьких відвідувачів: пляшечки для годування, різноманітні суміші, овочеві й фруктові пюре. А також одяг від 0 місяців до 16 років, іграшки, розмальовки, книжки, фарби, олівці. Відзначимо, щоденна робота волонтерів, це посмішки та позитив українців, якими опікується центр, тому що саме разом вони наближають нашу перемогу. Нещодавно активісти надали допомогу сім'ям ВПО співробітників і студентів Запорізького національного університету, сім'ям з дітьми до 7 років, багатодітним родинам та особам із інвалідністю 1 категорії. Консультації від лікарів у волонтерському центрі ЗНУ – також важливий складник роботи. Кваліфіковані медичні поради надають із питань: доступність медичної допомоги, створення електронних направлень до «вузьких» спеціалістів, вакцинація, грудне вигодовування, психосоціальні послуги, здорове харчування. Отримати консультацію можна в понеділок, вівторок та п'ятницю – 09:30-12:30, за адресою пр. Соборний, 77.

Дізнатися більше про діяльність волонтерів університету можна на сторінках центру в соцмережах:
Facebook: https://www.facebook.com/help.with.znu
- Telegram: https://t.me/help_with_znu
- Instagram: https://instagram.com/help_with_znu

Регулярно пости на цих сторінках розповідають про найдетальніші звіти волонтерів щодо їхньої щоденної діяльності. Йдеться про співпрацю з багатьма сумлінними партнерами-підприємцями, багатьма торговими марками. Усі вони підтримують військових і допомагають внутрішньо переміщеним особам. Волонтери завдяки цій допомозі закупають крупи, макаронні вироби для формування продуктових наборів, гігієнічні, миючі засоби, звітуються про це світлинами квитанцій.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини