Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому фаховому коледжі ЗНУ відбулася зустріч першокурсників із керівництвом коледжу та кураторами

Тридцять першого серпня першокурсники Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) завітали на урочисту зустріч із нагоди початку нового навчального року. Цього дня відбулося їхнє знайомство з коледжем, представниками адміністрації, одногрупниками та кураторами, а також – із членами студентського самоврядування.

Захід проходив у змішаному форматі. Ті студенти коледжу, які перебувають у Запоріжжі, особисто відвідали заклад вищої освіти. Інші, які зараз знаходяться за межами Запорізької області або закордоном, мали можливість приєднатися до зустрічі у форматі Zoom-конференції, до якої приєдналися понад 30 учасників. Керівництво й викладачі ЕПФК, серед яких були – заступниця директорки з навчально-методичної роботи Альона Ходаковська, заступниця директорки з навчально-виховної роботи Олександра Данілкіна, завідувачка педагогічним відділенням Тетяна Волошко, завідувачка гуманітарного відділення Анастасія Стеценко, завідувачка економічного відділення Анжела Сумма, викладачка української мови та літератури Світлана Доброскок, викладач історичних дисциплін Максим Носик, викладачка гуманітарних та туристичних дисциплін Наталія Яцук та інші – передусім передали слова вітання на адресу першокурсників від ректора ЗНУ Микола Фролова та інших представників адміністрації вишу та директорки ЕПФК Олени Грибанової.
Вітаючи присутніх на зустрічі з початком нового навчального року, освітяни звернулися до молоді, яка щойно приєдналися до лав студентства ЗНУ, із такими словами: «Першокурсники! В умовах дії воєнного стану ви довели, що освіта в Україні залишається стратегічним курсом відбудови нашої країни. Ваш вибір на користь Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ демонструє незламність і розвиток інтелектуального потенціалу держави. Попереду на вас чекає насичене студентське життя, інтерактивні “пари”, участь у заходах студентського самоврядування та чимало інших цікавинок. Наразі ви стали частиною великої дружньої родини коледжу!». Під час спілкування в групах студентам розповіли про структуру ЕПФК, специфіку навчання здобувачів передвищої освіти, особливості освітнього процесу та можливості дистанційного навчання. Керівники відділень і куратори груп також звернули увагу молоді на підготовку до складання традиційного ЗНО (або його аналогів в умовах надзвичайних станів у країні), що відбувається вже під час навчання в коледжі й практично стовідсотково є запорукою успішного вступу випускників ЕПФК до ЗНУ та інших закладів вищої освіти. Окрім цього, представники студентської ради познайомили учасників зустрічі зі змістом її діяльності, а також розповіли про організацію різноманітних студентських заходів. Окрім цього, очно та заочно представили студентам 1 курсу керівників і студентських активістів. Серед них – голову студради ЕПФК Дениса Шутя, студентського куратора Олександра Демашкевича та інших.
Йшлося на зустрічі також про стипендіальне забезпечення, програми підтримки обдарованої молоді, грантові програми, які надають матеріальне підґрунтя для розвитку освітніх і наукових інтересів молоді. Окремо увагу студентів звернули на організацію їхньої різновекторної підтримки під час навчання в коледжі: її можна отримати завдяки системі дистанційного навчання на платформі MoodleZNU, також є можливість спілкуватися з кураторами, викладачами, адміністрацією ЕПФК ЗНУ на соцмережевих сторінках, через електронну пошту та інші засоби зв’язку. Цього дня першокурсники також мали змогу ближче познайомитися один із одним і з кураторами своїх груп, розповісти про свої вподобання й інтереси, поставити важливі для них запитання. Уже 1 вересня відбудеться урочиста зустріч студентів ЕПФК та перше в їхньому студентському житті заняття, яке присвятять темі патріотичного виховання.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: