Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ – серед амбасадорів міжнародної освітньої програми «EducationUSA Ukraine»

Представники ЗНУ – серед амбасадорів міжнародної освітньої програми «EducationUSA Ukraine»

Представники ЗНУ – серед амбасадорів міжнародної освітньої програми «EducationUSA Ukraine»
02.09.2022 08:55 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет біологічний факультет наукова діяльність міжнародна діяльність академічна мобільність здобувачі освіти викладачі дослідники вчені гранти стажування США

Викладачі ЗНУ, безперечно, – одні з найкращих на теренах України. Їхній професіоналізм і лідерські якості неодноразово відзначали різноманітні міжнародні організації й установи, запрошуючи запорізьких освітян до співпраці. Так, цього навчального року доцентка кафедри генетики та рослинних ресурсів біологічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Олена Бойка пройшла тренінг і приєдналась до когорти амбасадорів програми «EducationUSA Ukraine».

Учена тісно співпрацюватиме з цією організацією та проводитиме різноманітні заходи щодо інформаційного висвітлення можливостей для здобувачів освіти, викладачів і дослідників отримати гранти на стажування в США. А також – щодо можливостей академічного обміну й навчання в закладах вищої освіти США та в наукових установах. За словами самої науковиці, у неї багато планів на цей навчальний рік. Зокрема, вона має можливість запрошувати різноманітних спікерів зі США на зустрічі зі здобувачами освіти та викладачами ЗНУ.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини