Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ розпочалася навчальна практика для майбутніх фахівців із ботаніки та зоології

У ЗНУ розпочалася навчальна практика для майбутніх фахівців із ботаніки та зоології

У ЗНУ розпочалася навчальна практика для майбутніх фахівців із ботаніки та зоології
05.09.2022 09:07 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет біологічний факультет освітній процес навчальна практика настановча конференція середня освіта біологія здоров’я людини ботаніка зоологія

Першого вересня 2022 року в ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) не лише розпочався освітній процес для студентів, зокрема 2-4 курсів. Цього дня для багатьох із них розпочалася й практика. Не став винятком і біологічний факультет. Для здобувачів освіти 2 курсу ОП «Середня освіта (біологія та здоров’я людини)» організували настановчу конференцію з навчальної практики.

Майбутні вчителі отримали завдання та роз’яснення щодо того, як їх виконувати, від керівниць практики – к.б.н., доцентки Наталі Воронової та к.б.н., доцентки Олени Бойкої. На превеликий жаль, через те, що в Україні на сьогодні діє воєнний стан, зумовлений повномасштабним військовим вторгненням російської федерації, практика відбуватиметься дистанційно, в режимі онлайн. «Однак я впевнена, що, попри все, навіть у таких важких для всієї країни умовах, на наших здобувачів освіти чекає багато цікавого та корисного, включно з віртуальними екскурсіями та креативними завданнями зі створення відео тощо», – зазначила Олена Анатоліївна, розповідаючи про перебіг практики.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини