Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ майбутніх журналістів навчають європейським медійним стандартам і цінностям

У ЗНУ майбутніх журналістів навчають європейським медійним стандартам і цінностям

У ЗНУ майбутніх журналістів навчають європейським медійним стандартам і цінностям
07.09.2022 11:56 Все Головні новини Факультети Журналістики EU-indy ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет журналістики медіакультура освітній процес міжнародна діяльність проєктна діяльність Erasmus+ проєкт Європейські медійні стандарти та цінності незалежної жу

Шостого вересня для третьокурсників факультету журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) розпочали в дистанційному форматі вивчати курс «Європейські медійні стандарти та цінності». Це – важливий етап реалізації проєкту «Європейські медійні стандарти та цінності незалежної журналістики в еру постправди/EU-INDY» за програмою Erasmus+ напрямку Жана Моне, який успішно втілюється в життя науково-педагогічними працівниками Запорізького національного університету попри всі складнощі воєнного часу.

У рамках курсу студентам викладатимуть декан факультету журналістики Віктор Костюк, а також науково-педагогічні працівники вишу Олена Усманова, Юлія Любченко, Павло Мірошниченко, Катерина Сіріньок-Долгарьова й Олена Тупахіна. Варто відзначити, що цей навчальний курс складається з 5 навчальних модулів, під час вивчення яких студенти отримають знання про дезінформацію та методи її розпізнання, фактчекінг, професійні стандарти й конфліктно-чуттєву журналістику. У підсумку здобувачі освіти створять мультимедійні матеріали, телевізійні й радіопроєкти, які публікуватимуться й виходитимуть в ефір на медіамайданчиках університету. Цим вони підтвердять не лише свої знання, а й сформовані практичні навички.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини