Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованець факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму Денис Ільїн

«Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованець факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму Денис Ільїн

«Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованець факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму Денис Ільїн
07.09.2022 13:00 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет фізичного виховання здоров’я та туризму відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування пресслужба проєкт Історії успіхів випускників

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває реалізація профорієнтаційного проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». Сьогодні в його рамках пропонуємо вашій увазі інтерв'ю з випускником кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, фахівцем у галузі туризму, який на сьогодні боронить нашу країну від ворожої навали зі зброєю в руках, Денисом Ільїним.

- Мене звати Денис Ільїн, і я – випускник Запорізького НАЙКРАЩОГО Університету! Я дуже довго обирав фах, за яким хотів би навчатися після закінчення школи. Та врешті зупинив свій вибір на спеціальності «Туризм» і жодного дня не пошкодував про це. Формуванню такого враження сприяла кафедра туризму та готельно-ресторанної справи ЗНУ, двері якої завжди були відчинені для нас і повз яку неможливо було пройти. А ще – привітні викладачі, які завжди допоможуть і порадять, що робити, Неймовірна атмосфера, завжди цікаві та дуже корисні заняття. Навчання на цій спеціальності виявилось надзвичайно захопливим.
Після першого курсу ми мали змогу поїхати на практику до Болгарії, де здобули багато практичних навичок роботи в галузі обслуговування. Після завершення другого курсу ми отримали можливість побувати під час практики в Туреччині. Це був безцінний досвід роботи трансфермена: цікаві пригоди, нові знайомства, спілкування та безліч неповторних вражень!
Після таких стажувань я просто закохався в туризм і сподівався, що зможу присвятити своє життя роботі в цій галузі, але поки що не склалось. Мої плани на життя, та й плани всіх у нашій країні, змінились після 24.02.2022. Нові реалії зумовили наші нові дії. Тож я зараз бороню нашу незалежність у лавах Національної Гвардії України. Хоча я маю надію, що це все – ненадовго, тож дуже скоро я повернусь до пошуків себе у туристичній галузі. Миру нам!

Для довідки

У Запорізькому національному університеті за ініціативи відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування від 2020 року реалізують творчий проєкт «Історії успіху випускників ЗНУ». Утілюють його в життя представники всіх факультетів, інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ ім. Ю.М. Потебні. Активно долучаються до роботи й представники факультету журналістики, пресслужби вишу. Вони створюють матеріали про успішну професійну кар’єру наших випускників. Представники усіх факультетів університету та інженерного інституту допомагають налагодити зв'язок із випускниками факультетів різних років. Долучитися до цієї ініціативи можуть усі охочі випускники Запорізького національного університету та інженерного інституту ЗНУ (колишня Запорізька державна інженерна академія та Запорізький індустріальний інститут), котрі бажають поділитись із майбутніми молодими фахівцями таємницями професійного становлення, допомогти їм працевлаштуватись, на власному прикладі продемонструвати, як реалізувати себе в професії, тощо. Для цього треба надіслати матеріали чи контакти відповідної особи на пошту:
znu.pressa@gmail.com
Слідкувати за проєктом «Історії успіху випускників ЗНУ» можна за лінком:
https://bit.ly/2HixRA8
Сьогодні архів проєкту – це вже більш ніж 300 історій успіхів талановитих випускників Запорізького національного університету!

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини