Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ розпочинає діяльність Школа бджолярів

У ЗНУ розпочинає діяльність Школа бджолярів

У ЗНУ розпочинає діяльність Школа бджолярів
09.09.2022 11:18 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет біологічний факультет Школа бджолярів хобі практичні знання

На базі біологічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) стартує Школа бджолярів. Її засновник – бджоляр-дослідник, почесний пасічник України Володимир Малихін, ім’я якого добре відоме як в України, так і за її межами.

Пан Володимир раніше мешкав у Донецької області, але через війну вимушено евакуювався до Запоріжжя. Бджолярством займається 35 років. Тепер він ділиться знаннями з усіма охочими: кожен, хто зацікавиться цією темою, може від нього дізнатися про лікування бджолами без медикаментів й виробництво продуктів апітерапії – маточного молочка та гомогенату. Так, серед тих, хто відвідує його заняття, є військослужбовець. Під час нічного бойового чергування вибуховою хвилею його відкинуло на шість метрів, і він травмував коліно. Тож тепер, коли є навіть невелике навантаження, нога починає пухнути.Травма турбує захисника вже понад два з половиною місяці, лікувати необхідно препаратами на основі бджолиної отрути. Але вони дуже дорогі. Тому вирішив спробувати профілактичну процедуру – бджолоужалення. Її застосовують, якщо немає алергії та протипоказань. Серед інших учнів пана Володимира – чимало тих, хто захопився бджільництвом настільки, що тепер не уявляє свого життя без цього чудового хобі.
Школа бджільництва працюватиме щосуботи на базі кафедри біології ЗНУ. До її занять можуть приєднатися всі охочі. Зустрічі проходять у дружній атмосфері, часто у вигляді розмов-диспутів й обміну досвідом. Тож під час них буде цікаво як новачкам, так і тим, хто вже має певний досвід у розведенні бджіл.
Додаткова інформація – за лінком: https://bit.ly/3x6Hlc8

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини