Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На історичному факультеті аспіранти прозвітували про підготовку дисертаційних робіт

На історичному факультеті аспіранти прозвітували про підготовку дисертаційних робіт

На історичному факультеті аспіранти прозвітували про підготовку дисертаційних робіт
09.09.2022 13:33 Все Головні новини Факультети Історичний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет історичний факультет кафедра історії України наукова діяльність аспірантура атестація дисертаційні дослідження

Сьомого вересня відбулося засідання кафедри історії України ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), на якому атестували аспірантів Тоцьку С.І. та Клименко-Гапон О.О. (наукова керівниця – Турченко Г.Ф.).

Під час заходу аспірантка Тоцька С.І. доповіла про роботу над дисертацією на тему: «Революція Гідності на Запоріжжі (листопад 2013-лютий 2014 рр.)». Клименко-Гапон О.О. відзвітувала про дисертаційну роботу на тему: «”Русский мир” і проєкт “Новоросія” як сучасна неоімперська стратегія рф в Україні». Під час засідання відбулося обговорення перспектив, виконання та результатів кожного з досліджень. Через це засідання кафедри перетворилося на цікавий науково-практичний семінар, на якому обговорювалися теоретичні, практичні та методичні засади зазначених робіт. Викладачі й аспіранти пропонували шляхи вирішення важливих освітніх і наукових проблем. Загалом засідання пройшло в жвавій, цікавій та енергійній обстановці.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

Схожі новини