Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ для першокурсників організували ознайомчу екскурсію студмістечком

У ЗНУ для першокурсників організували ознайомчу екскурсію студмістечком

09.09.2022 16:01 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет студентське самоврядування освітній процес екскурсія знайомство з університетом першокурсники адаптація

Сьомого вересня в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася екскурсія для першокурсників студмістечком вишу. Можливість більше дізнатися про заклад вищої освіти, який вони обрали для здобуття якісних знань, неабияк зацікавила вчорашніх абітурієнтів.

Цього року навчання для студентів першого курсу всіх факультетів ЗНУ й інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю. Потебні має розпочатися 19 вересня й у дистанційному форматі. Це зумовлене як перебігом вступної кампанії, так і міркуваннями безпеки й вибором оптимальної форми навчання в умовах дії воєнного стану. Однак уже зараз ті студенти, які, попри всі складнощі, успішно подолати всі етапи цьогорічної вступної кампанії, відчувають певне занепокоєння. Для них розпочався новий важливий етап життя. Щоб стати успішними, їм необхідно отримати якомога більше інформації не лише про виш, а й про особливості навчання за певною спеціалізацією, освітні можливості, які забезпечує їм ЗНУ, дізнатися про студентське самоврядування, познайомитися з викладачами, керівництвом факультетів й іншими здобувачами освіти.

Усі ці знання важко отримати в дистанційній формі. Саме тому в університеті вирішили подбати про першокурсників, допомігши їм успішно подолати період адаптації. Їх зібрали на так званій Студентській площі, яка знаходиться між навчальними корпусами №№ 2 і 6, щоб провести екскурсію студмістечком. Такою нагодою скористалося чимало студентів, які на сьогодні перебувають у Запоріжжі. Тут вони змогли краще познайомитися один із одним, дізнатися більше про розташування корпусів, про факультети й структурні підрозділи, які в них розміщені, отримати багато цікавої й актуальної інформації. Ексголова студентської ради ЗНУ Єгор Гуков блискуче впорався з роллю гіда. Він подбав, щоб захід пройшов у невимушеній творчій атмосфері й був інформаційно насиченим, цікавим і корисним. Організатори особливо подбали про безпеку його учасників, завчасно проінформувавши їх, де саме знаходиться надійне сховище, куди екскурсанти мали організовано пройти на випадок повітряної тривоги.

Першокурсники залишилися задоволеними екскурсією студмістечком і переконалися, що в ЗНУ піклуються про них. Також напередодні початку занять на факультетах проведуть організаційні збори для студентів перших курсів, ознайомивши їх із розкладом, особливостями освітнього процесу, надавши відповідь на всі організаційні питання. Про графік проведення цих зустрічей і їхній формат студентів першого курсу повідомлять додатково.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: