Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ректор Микола Фролов: «Вітаю із днем фізичної культури та спорту України!»

Ректор Микола Фролов: «Вітаю із днем фізичної культури та спорту України!»

Ректор Микола Фролов: «Вітаю із днем фізичної культури та спорту України!»
10.09.2022 09:04 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет фізичного виховання здоров’я туризму привітання ректора День фізичної культури спорт

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) оприлюднили привітання ректора Миколи Фролова з Днем фізичної культури та спорту України:

- Сьогодні – особливе свято в житті нашого університету, із яким я вітаю його науково-педагогічних працівників, співробітників, здобувачів освіти й випускників. Упродовж десятиліть Запорізький національний університет заслужено має славу флагмана з підготовки відомих спортсменів, які прославляють своїми перемогами не лише Запоріжжя, а й усю нашу державу. Серед його студентів, аспірантів й випускників – заслужені майстри спорту України, чемпіони нашої країни, Європи та світу, ті, хто здобув олімпійські медалі, ті, задля кого під час вручення нагород лунав Гімн України на багатьох спортивних аренах світу. Ми пишаємося кожним і кожною з цих переможців, щиро дякуємо їм та їхнім тренерам за наполегливу працю й прагнення до перемог, зичимо нових здобутків. Однак не менш вдячні й тим нашим освітянам – представникам факультету фізичної культури, здоров’я та туризму, які присвятили себе підготовці нових поколінь спортсменів, тренерів, фахівців у галузі реабілітації та інших, не менш важливих для держави професій.
На сьогодні, під час дуже важких часів для всіх нас, часів, коли Україна виборює своє право на існування у кривавій війні, з гордістю згадую всіх тих наших спортсменів, які захищають країну в лавах армії та в підрозділах територіальної оборони, тих, хто займається волонтерством, допомагаючи всім, хто цього найбільше потребує. Водночас наші мужні спортсмени задіяні на ще одному фронті – спортивному. Кожен успішний виступ на змаганнях міжнародного рівня, кожна перемога, кожна медаль – це спосіб нагадати світу не лише про існування України, а й про те, яка це мужня й незламна держава, яка, попри всі неймовірні складнощі сьогодення, прагне до нових здобутків і заслужено виборює місця на почесних спортивних п’єдесталах.
Я вітаю з цим професійним святом усіх спортсменів і тренерів Запорізького національного університету. А всіх його представників закликаю дбати про свою спортивну форму й прагнути знайти час для занять спортом, адже саме так ми зможемо покращити своє здоров’я та забезпечити сили, потрібні нам для невтомної спільної праці задля наближення Перемоги українського народу.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини