Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ запрошують на кастинг усіх охочих взяти участь у шоу талантів «Miss University»

ЗНУ запрошують на кастинг усіх охочих взяти участь у шоу талантів «Miss University»

ЗНУ запрошують на кастинг усіх охочих взяти участь у шоу талантів «Miss University»
12.09.2022 15:14 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет центр культури кастинг конкурс Miss University благодійність

Представники центру культури ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) оголосили кастинг на участь у благодійному конкурсі «Miss University». Попри всі складнощі воєнного часу у виші прагнуть, аби в здобувачів освіти були яскраві незабутні студентські роки. Тож для тих, хто прагне весело та з користю проводити дозвілля, влаштовують численні цікаві заходи.

 

Так, 23 вересня о 16:00 за адресою «Дом Лещинського» (м. Запоріжжя, вул. Троїцька, 27) відбудеться кастинг охочих стати учасницею масштабного конкурсу краси й таланту та вибороти почесний титул. До прослуховування запрошують дівчат від 18 до 25 років, сміливих і талановитих, такі, які ладні заявити про себе й прагнуть до перемоги.

Звертаємо увагу, що івент відкритий, тож кожен охочий може завітати сюди, аби підтримати знайомих учасниць і насолодитись виступами запрошених гостей – гурту «Gin morning». Під час заходу відбудеться збір коштів на підтримку наших захисників. «Краса, яка наближає перемогу!» – саме під таким гаслом організовують кастинг на одне з найбільш популярних студентських шоу в місті Запоріжжі.

У разі оголошення повітряної тривоги під час заходів, що відбуватимуться офлайн, усі учасники обов’язково організовано ходять до найближчого укриття. Безпека здобувачів освіти та науково-педагогічних працівників, співробітників – серед пріоритетів ЗНУ. Бережіть себе, будьте відповідальними.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини