Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Молодь ЗНУ – серед призерів і призерок чемпіонату України з легкої атлетики

Молодь ЗНУ – серед призерів і призерок чемпіонату України з легкої атлетики

13.09.2022 12:53 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет фізичного виховання здоров’я та туризму юридичний факультет спорт легка атлетика чемпіонат України перемога

Дев’ятого-одинадцятого вересня в Луцьку на стадіоні «Авангард» відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Він мав би пройти ще в червні й традиційно стати основним відбірковим стартом на чемпіонати світу та Європи, проте через повномасштабне військове вторгнення росії на територію України в його проведенні відбулися зміни. Загалом участь у чемпіонаті з легкої гімнастики взяв 441 українець із 24 областей та міста Києва. Запорізьку область представляли вісім легкоатлетів і легкоатлеток, переважна більшість із яких – здобувачі й здобувачки освіти Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University). Студентська молодь принесла Запорізькому краю п’ять медалей.

Студентка факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ Вероніка Крамаренко посіла друге місце в секторі стрибків у висоту. Вихованка Миколи Кардача в кращій спробі показала результат 1 м 70 см. Також срібні медалі здобула чоловіча збірна Запорізької області в естафеті 4х400 м. Запорізький квартет, до складу якого увійшли Роман Кравцов, Андрій Васильєв і брати Барабанови – Микита і Андрій, показав час 41.90 с.

Троє з цих спортсменів – студенти ЗНУ: Микита Барабанов та Андрій Барабанов навчаються на факультеті фізичного виховання, здоров'я та туризму (тренери – Рурак К.М., Рурак О.В.). Андрій Васильєв – на юридичному факультеті (тренер – Боднар В.Я.). Ще одну нагороду Микита Барабанов виборов під час бігу на 400 м, показавши третій час – 47.68 секунд, він став бронзовим призером чемпіонату України.