Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті соціальної педагогіки та психології опановують навички стресостійкості

На факультеті соціальної педагогіки та психології опановують навички стресостійкості

На факультеті соціальної педагогіки та психології опановують навички стресостійкості
13.09.2022 13:16 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет соціальної педагогіки та психології кафедра психології освітній процес тренінг стресостійкість резильєнтність

Днями в ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулося перше заняття тренінгу для студентів 3 курсу спеціальності «психологія» на тему: «Безпечний простір: стресостійкість і резильєнтність».

 

Доцентка кафедри психології Наталія Мосол організувала захід із метою зміцнення психологічної стійкості здобувачів і здобувачок освіти й посилення їхньої особистої спроможності в подоланні стресів. Під час заняття йшлося про те, що резильєнтність – це сукупність особистих якостей і наявних зовнішніх ресурсів, що дозволяють переносити стресові ситуації без неприємних наслідків для психічного здоровʼя та розвитку. Тобто це – здатність людини вибудовувати нормальне, повноцінне життя в складних умовах, можливість управляти й змінювати те, що можливо змінити, приймати те, що змінити неможливо, і не переставати розвиватися. Під час тренінгу студенти отримають теоретичні знання щодо психологічної роботи з травмою, а також практичні навички підвищення власної психологічної стійкості, відпрацюють використання технік психологічної стабілізації. Здобувачі й здобувачки освіти подякували організаторці й охарактеризували заняття як дуже корисне.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

 

 

Схожі новини