Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті ЗНУ прозвітували про результати роботи щодо третього (освітнього-наукового) рівня вищої освіти

У період з 02 по 10 вересня 2022 року відбувалася атестація здобувачів і здобувачок третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти, які навчаються за освітньо-науковою програмою за спеціальністю 081 «Право» в ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University).

Незважаючи на виклики часу, зумовлені військовою агресією російської федерації проти України, на юридичному факультеті щодо третього рівня вищої освіти успішно виконують науковий і освітній складники ОНП, активно долучаються до опанування освітніх компетентностей в рамках реалізації договорів про зовнішню та внутрішню академічну мобільність (що підтверджується наданими під час атестації довідками про результати навчання). А також приділяють увагу поглибленому вивченню іноземної фахової мови, підвищенню рівня цифрової обізнаності, про що свідчить успішне проходження online навчання за програмами МОН України.

Презентуючи результати наукових досліджень, за час заходів представили текстові напрацювання, результати апробації досліджень під час безпосередньої участі в міжнародних, всеукраїнських наукових заходах, публікації в наукових фахових журналах (категорія «Б») і журналах наукових баз «Scopus» і «Web of Science». Додатково здобувачі і здобувачки третього та четвертого рівнів навчання Панкратова Ксенія, Воронов Климентій, Панченко Максим та інші надали результати урахування результатів наукових досліджень у нормопроєктній та правозастосовчій діяльності.

Наукові керівники й керівниці, завідувачі та завідувачки кафедрами, гарант ОНП, а також запрошені представники й представниці наукових установ, ЗВО-партнерів, керівники органів державної влади та місцевого самоврядування не лише відзначили високий рівень виконання освітньо-наукової програми, участь у наукових проєктах ЗНУ, Національної академії правових наук України, проєктах академічної мобільності. Також вони запропонували реальні можливості для залучення до проєктної діяльності в рамках реалізації програм Плану відновлення України, підготовки законопроєктів для реалізації зовнішніх завдань держави. Також учасники атестації вжили заходів для надання можливостей доступу до інформаційних ресурсів іноземних колег і проведення спільних наукових досліджень.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: