Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ розробляють е-курс з методології CLIL в рамках проєкту Еразмус+ MultiEd

У ЗНУ розробляють е-курс з методології CLIL в рамках проєкту Еразмус+ MultiEd

У ЗНУ розробляють е-курс з методології CLIL в рамках проєкту Еразмус+ MultiEd
16.09.2022 12:35 Все Головні новини Факультети Журналістики MultiEd ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет іноземної філології факультет журналістики проєктна діяльність іноземне стажування академічна мобільність Еразмус+ CLIL

Для імплементації міжнародних стандартів освіти в Україні в ЗНУ продовжують розвивати плідну співпрацю з іноземними ЗВО. Один із важливих партнерів/партнерок у цій справі для Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) – Тартуський університет (Естонія). Доцентка кафедри англійської філології та лінгводидактики факультету іноземної філології Наталя Надточій та провідна редакторка телевізійної лабораторії кафедри журналістики факультету журналістики Катерина Вавілова пройшли стажування в Нарвському коледжі Тартуського університету. Поїздка відбулася в межах реалізації міжнародного проєкту Erasmus+ КА2 «Розвиток потенціалу підготовки вчителів/вчительок іноземної мови як шлях до впровадження багатомовної освіти та європейської інтеграції України/MultiEd».

 

До стажування, яке відбувалося впродовж 22-28 серпня 2022 року, долучились викладачі й викладачки з українських університетів Тернополя, Кривого Рогу, Запоріжжя, Києва, Бахмута, Полтави, Черкас. Метою візиту стала розробка електронного курсу «Методологія CLIL» і завантаження його пілотного варіанту в систему Moodle Тернопільского національного університету імені Володимира Гнатюка. Доцентка кафедри англійської філології та лінгводидактики ЗНУ Наталя Надточій виступила розробником одного з модулів курсу. Разом із колегами й колежанками вони вивчили нові сучасні інструменти для створення інтерактивного контенту курсу, які згодом будуть активно використовуватись в школах та ЗВО України та за кордоном.

Співробітниця лабораторії Запорозького національного університету Катерина Вавілова зробила серію відеопрезентацій до кожного модуля. Спільно з учасниками й учасницями стажування вона провела низку зйомок спікерів/спікерок, змонтувала і графічно їх оформила. Присутні на стажуванні висловили щиру вдячність його організаторкам, проєктним менеджеркам Тартуського університету Олександрі Головко й Крістіану Клауксу за велику підтримку Україні та можливість набути неоціненний досвід і стати на крок ближче до європейської інтеграції України.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини