Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет фізичного виховання, здоров’я та туризму приєднався до обговорення фахових питань в Україні та світі

Факультет фізичного виховання, здоров’я та туризму приєднався до обговорення фахових питань в Україні та світі

Факультет фізичного виховання, здоров’я та туризму приєднався до обговорення фахових питань в Україні та світі
16.09.2022 14:22 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет фізичного виховання здоров’я та туризму освітній процес онлайн лекція розвиток туризму

П’ятнадцятого вересня відбулася відкрита онлайн-лекція Голови Державного агентства розвитку туризму Мар'яни Олеськів на тему: «Туризм в Україні та світі в умовах російської агресії проти України». У заході взяли участь як науково-педагогічні працівники та працівниці кафедри туризму та готельно-ресторанної справи факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), так і студенти й студентки, які навчаються за освітніми програмами «Туризм», «Готельно-ресторанна справа» та «Туризмознавство і гостинність».

 

Під час заходу спікерка Мар'яна Олеськів розкрила такі питання як: сучасна кризова ситуація в Україні, мінікризи, які загартували країну до сучасного стану. Також йшлося про активізацію внутрішнього туризму, якому не приділялося до цього достатньої уваги, про роль держави й громад у розвитку внутрішнього туризму та про взаємозв’язок туризму з іншими галузями бізнесу. Крім того, обговорили перспективні напрямки щодо розвитку туристичної галузі, а саме:

1. Впровадження менеджменту дистанцій як важливого складника підготовки майбутніх фахівців/фахівчинь туризму.

2. Збільшення практичної підготовки здобувачів/здобувачок вищої освіти.

3. Впровадження інновацій в освітній процес, шляхом співпраці з закладами вищої освіти зарубіжних країн.

4. Створення нових туристичних маршрутів.

5. Створення інститутів гостинності для підвищення кваліфікації фахівців/фахівчинь галузі туризму.

Після виступу присутні мали можливість поставити запитання спікерці. Представники та представниці кафедри туризму та готельно-ресторанної справи подякували Мар'яні Олеськів за цікаву й інформаційно насичену доповідь.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

 

Схожі новини