Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Біологічний факультет створює умови для успішного навчання

Біологічний факультет створює умови для успішного навчання

Біологічний факультет створює умови для успішного навчання
16.09.2022 17:00 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет біологічний факультет зустріч освітній процес навчання адаптація першокурсників

П’ятнадцятого вересня на біологічному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулися організаційні онлайн-збори для 1 курсу. У форматі zoom-конференції присутні змогли поспілкуватися з адміністрацією вишу й керівництвом факультету, його кадровим потенціалом, познайомитися з матеріально-технічною базою й поспілкуватися зі студактивом. Крім того, всіх запросили на екскурсію факультетом і загалом університетом у режимі офлайн.

 

На початку заходу переглянули відеозвернення ректора Миколи Фролова, у якому той привітав молодь і розповів про переваги навчання в Запорізькому національному університеті. До поздоровлень ректора приєднався почесний учасник заходу, перший проректор Олександр Бондар, який відзначив, що «вступ у цьому році був непростим, опаленим війною, як і все в нашій державі. Ви, шановні випускники та випускниці, з честю пройшли випробування та здобули право навчатися у ЗНУ». Проректор розповів про специфіку навчання на біологічному факультеті в – одному з провідних в університеті. Серед іншого, він підкреслив. що академічна доля здобувачів і здобувачок освіти, те, які саме знання й навички вони здобудуть під час навчання у виші, залежить від них самих. Адже на сьогодні в системі освіти існує таке поняття, як індивідуальна освітня траєкторія, а 25% дисциплін обирають на власний розсуд.

Декан Людмила Омельянчик подякувала студентам і студенткам, які обрали для навчання біологічний факультет. Вона розповіла про потужний науковий потенціал факультету, його матеріально-технічну базу, переваги й особливості навчання. Людмила Олександрівна підкреслила вагомий практичний складник освітнього процесу й зазначила, що лабораторні заняття проходитимуть в аудиторному форматі, при цьому особливу увагу приділятимуть безпеці. Крім того, під час заходу відбулося знайомство із заступниками й заступницями декану факультету й кураторами та кураторками груп першого курсу.

Також присутнім презентували діяльність кафедр факультету: кафедри генетики та рослинних ресурсів, кафедри хімії, кафедри загальної та прикладної екології і зоології, кафедри фізіології, імунології та біохімії з курсом цивільного захисту та медицини та кафедри біології лісу, мисливствознавства та іхтіології. Наприкінці заходу учасники та учасниці мали змогу поставити запитання щодо організації освітнього процесу й отримати на них відповіді. Першокурсників і першокурсниць і їхніх батьків запросили завітати на організовану для них екскурсію не лише навчальними аудиторіями й лабораторіями корпусу № 3, а й музеєм історії ЗНУ та його науковою бібліотекою. Адже таке знайомство із вишем допоможе студентам і студенткам швидше адаптуватися із перших днів, повноцінно інтегруватись в освітній процес.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини