Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Філологічний факультет ЗНУ вітає з ювілеєм заступницю декана, доцентку Валентину Ніколаєнко

Дев’ятнадцятого вересня святкує ювілей кандидатка філологічних наук, доцентка кафедри української літератури, заступниця декана з виховної роботи філологічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Валентина Ніколаєнко.

Життєві шляхи – як ріки, а ріки – як життєві шляхи. Одні нуртують, шукаючи нові русла, інші ж несуть свої води спокійно й впевнено, зберігаючи відчуття значимості кожної миті. Саме такі рівновага й розважливість властиві нашій ювілярці. Вона наділена важливим умінням працювати в команді, пліч-о-пліч рухатися до спільної мети, переймаючись кінцевим результатом, а не особистим успіхом. Конструктивність, здатність відстоювати свою думку поєднуються в характері Валентини Миколаївни з прагненням до порозуміння, готовністю йти на компроміс заради інтересів справи. Тактовна, але наполеглива, вона з повагою ставиться до часу й зусиль оточуючих.

Прагнення ювілярки до постійного пошуку вкупі зі знаннями й широкою ерудицією сформувало дослідницьку прискіпливість, увагу до деталі, сміливість братися за нову, нерозроблену проблематику. В її ж активі як наукової керівниці – новаторські й сміливі дослідження молоді, студентські перемоги в конкурсах різних рівнів. Але важлива частина її успішної роботи – спроможність бачити не тільки те, якими фахівцями/фахівчинями повинні стати в майбутньому юні таланти, а й розуміти їх сьогоднішніх, таких, якими вони є – з труднощами, сумнівами, переживаннями. Здатність не тільки вчити, але і вчитися у них. Вагомим надбанням Валентини Миколаївни є постійний зв’язок з педагогічною практикою, щире прагнення і вміння поєднувати теоретичні напрацювання із запитами вишу, що є найкращим свідченням актуальності її роботи.

Говорять, що є робота для роботи, а є робота для душі. У випадку Валентини Миколаївни все співпало, бо її робота, її праця – для душі й з душею. Дозвольте, шановна Валентино Миколаївно, з нагоди ювілею побажати Вам сповна радості, родинного затишку й здоров’я на многії літа! Зичимо щоденної успішної реалізації Вашого наукового та педагогічного таланту, безмежної енергії у Ваших добрих справах, нових починаннях і звершеннях на ниві філології! Попри непрості часи, які переживає вся наша країна, нехай золота пора осені, цей, за висловом поета, «пантеон під склепінням небес», додає Вам життєвих сил і наснаги!

З повагою колектив кафедри української літератури

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: