Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Філологічний факультет ЗНУ вітає з ювілеєм заступницю декана, доцентку Валентину Ніколаєнко

Філологічний факультет ЗНУ вітає з ювілеєм заступницю декана, доцентку Валентину Ніколаєнко

Філологічний факультет ЗНУ вітає з ювілеєм заступницю декана, доцентку Валентину Ніколаєнко
19.09.2022 10:00 Все Головні новини Факультети Філологічний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет філологічний факультет кафедра української літератури ювілей поздоровлення

Дев’ятнадцятого вересня святкує ювілей кандидатка філологічних наук, доцентка кафедри української літератури, заступниця декана з виховної роботи філологічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Валентина Ніколаєнко.

 

Життєві шляхи – як ріки, а ріки – як життєві шляхи. Одні нуртують, шукаючи нові русла, інші ж несуть свої води спокійно й впевнено, зберігаючи відчуття значимості кожної миті. Саме такі рівновага й розважливість властиві нашій ювілярці. Вона наділена важливим умінням працювати в команді, пліч-о-пліч рухатися до спільної мети, переймаючись кінцевим результатом, а не особистим успіхом. Конструктивність, здатність відстоювати свою думку поєднуються в характері Валентини Миколаївни з прагненням до порозуміння, готовністю йти на компроміс заради інтересів справи. Тактовна, але наполеглива, вона з повагою ставиться до часу й зусиль оточуючих.

Прагнення ювілярки до постійного пошуку вкупі зі знаннями й широкою ерудицією сформувало дослідницьку прискіпливість, увагу до деталі, сміливість братися за нову, нерозроблену проблематику. В її ж активі як наукової керівниці – новаторські й сміливі дослідження молоді, студентські перемоги в конкурсах різних рівнів. Але важлива частина її успішної роботи – спроможність бачити не тільки те, якими фахівцями/фахівчинями повинні стати в майбутньому юні таланти, а й розуміти їх сьогоднішніх, таких, якими вони є – з труднощами, сумнівами, переживаннями. Здатність не тільки вчити, але і вчитися у них. Вагомим надбанням Валентини Миколаївни є постійний зв’язок з педагогічною практикою, щире прагнення і вміння поєднувати теоретичні напрацювання із запитами вишу, що є найкращим свідченням актуальності її роботи.

Говорять, що є робота для роботи, а є робота для душі. У випадку Валентини Миколаївни все співпало, бо її робота, її праця – для душі й з душею. Дозвольте, шановна Валентино Миколаївно, з нагоди ювілею побажати Вам сповна радості, родинного затишку й здоров’я на многії літа! Зичимо щоденної успішної реалізації Вашого наукового та педагогічного таланту, безмежної енергії у Ваших добрих справах, нових починаннях і звершеннях на ниві філології! Попри непрості часи, які переживає вся наша країна, нехай золота пора осені, цей, за висловом поета, «пантеон під склепінням небес», додає Вам життєвих сил і наснаги!

 

З повагою колектив кафедри української літератури

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини