Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Біологічний факультет ЗНУ організував екскурсію студмістечком

Біологічний факультет ЗНУ організував екскурсію студмістечком

Біологічний факультет ЗНУ організував екскурсію студмістечком
19.09.2022 11:52 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет біологічний факультет центр культури освітній процес онлайн зустріч адаптація першокурсників

«Перший день із біологічним» – саме таке гасло мав урочистий захід, який 16 вересня влаштували для цьогорічного 1 курсу на біологічному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University). Напередодні, 15 вересня, відбулася організаційна зустріч у режимі онлайн. На ній усіх охочих, які перебувають у Запоріжжі і прагнуть більш детально познайомитися з обраним факультетом, запросили завітати на екскурсію аудиторіями навчального корпусу № 3.

 

На початку заходу від імені ректорату до присутніх звернувся проректор з наукової роботи Генадій Васильчук. Він привітав усіх від імені ректора Миколи Фролова й висловив переконання, що на них чекають незабутні, сповнені яскравих і цікавих подій, відкриття, щирої дружби й багатьох досягнень роки студентського життя. Після виконання Гімну України та Гімну університету відбулося знайомство із заступниками й заступницями декана біологічного факультету Людмили Омельянчик.

До 1 курсу звернулися Максим Малько, Віра Копійка, Валерій Горбань, Андрій Домніч і Вікторія Яранцева. Вони розповіли про основі напрямки життєдіяльності факультету, можливості для саморозвитку, початку наукової кар’єри, академічної мобільності біологічного факультету. Вокальні виступи Артема Кравцова й Олександри Чепуркіної стали прекрасним подарунком для усіх присутніх на заході, створивши святковий настрій. Також усіх неабияк зацікавила екскурсія аудиторіями й лабораторіями навчального корпусу № 3, де розташований біологічний факультет, і студмістечком Запорізького національного університету.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини