Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Усіх охочих запрошують приєднатися до «Biologycal English Speaking Club»

Усіх охочих запрошують приєднатися до «Biologycal English Speaking Club»

Усіх охочих запрошують приєднатися до «Biologycal English Speaking Club»
19.09.2022 13:05 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет біологічний факультет Стратегія розвитку університету додаткова освіта розмовний клуб англійська мова

На сьогодні володіння іноземною мовою – одна із запорук успіху. Саме тому, спираючись на Стратегію розвитку ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), у виші намагаються вдосконалювати не тільки суто професійні знання та навички молоді, але й надавати можливість опановувати й додаткові скіли. Так, на біологічному факультеті, за ініціативи доцентки кафедри генетики та рослинних ресурсів Олени Бойкої, уже кілька років поспіль функціонує «English Speaking Club» – безкоштовні заняття з англійської мови, які допомагають покращити навички спілкування.

 

Учена викладає свої дисципліни із застосуванням елементів іноземної мови. Вона має міжнародний сертифікат, що засвідчує її високий рівень володіння англійською мовою. Окрім цього, шановна викладачка має низку сертифікатів про проходження спеціалізованих онлайн-курсів від Британської Ради щодо того, як саме краще викладати англійську мову. Вона постійно підвищує свою професійну компетентність не тільки за фахом, але і як викладач англійської.

Уже другий рік, спочатку через пандемію, а зараз через війну, заняття в розмовному клубі відбуваються онлайн. До них можуть приєднатися студенти будь-якої освітньої програми, незалежно від курсу навчання та рівня володіння англійською мовою.

Дата: по вівторках

Початок: о 14:30

Місце проведення: платформа Zoom

Ідентифікатор: 837 7432 3834

Пароль: EngSpCl

Тривалість: 60-80 хвилин

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини