Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ організували зустріч із гарантами освітньо-наукових програм PhD-рівня

У ЗНУ організували зустріч із гарантами освітньо-наукових програм PhD-рівня

У ЗНУ організували зустріч із гарантами освітньо-наукових програм PhD-рівня
19.09.2022 15:00 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет акредитація освітньо-наукові програми аспірантура освітній процес наукова діяльність засідання

П’ятнадцятого вересня в ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулась перша в цьому навчальному році нарада з гарантами та гарантками освітньо-наукових програм третього рівня вищої освіти.

 

На початку зустрічі проректор з науково-педагогічної роботи, професор Юрій Каганов презентував присутнім план акредитацій освітньо-наукових програм (ОНП) на 2022/2023 навчальний рік, згідно з яким передбачається проведення повної акредитації 10 освітньо-наукових програм та умовної акредитації терміном на один рік ще 8 програм. Поставлені завдання потребують активізації зусиль усіх факультетів і структурних підрозділів університету. Далі координаторка PhD-програм в університеті, професорка Вікторія Меняйло детально зупинилась на окремих аспектах акредитаційного процесу, зокрема ознайомила зі змінами в нормативно-правовій базі щодо підготовки аспірантів/аспіранток, які пов’язані з прийняттям нового Порядку присудження наукового ступеня доктора філософії та затвердженням Стандартів третього рівня вищої освіти.

Крім того, йшлося й про оновлення навчально-методичних матеріалів освітніх компонентів, організацію проведення соціологічних опитувань здобувачів, викладачів, роботодавців і випускників аспірантури, вимоги до викладачів професійних дисциплін та планування їхнього навчального навантаження на поточний навчальний рік. Юрій Олегович і Вікторія Іванівна відповіли на всі питання гарантів освітньо-наукових програм і запевнили їх у всебічній підтримці та проведенні періодичних зустрічей і тренінгів упродовж поточного навчального року задля ефективного забезпечення підготовки докторів філософії в університеті й успішного проходження акредитаційних експертиз.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини