Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Юридичний факультет радо зустрічає перший курс

Юридичний факультет радо зустрічає перший курс

Юридичний факультет радо зустрічає перший курс
20.09.2022 10:44 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет юридичний факультет освітній процес адаптація першокурсників знайомство екскурсія студмісчтечко музей наукова бібліотека свято

Шістнадцятого вересня 2022 року понад 100 студентів і студенток першого курсу разом із своїми батьками завітали до юридичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University). Вони зустрілися із керівництвом університету, факультету, органів студсамоврядування, науково-педагогічними працівниками й працівницями.

 

Під час заходу, зокрема, йшлося про те, що, незважаючи на досить складний етап у розвитку нашої держави, попит на спеціальність 081 «Право» не тільки не зменшується в суспільстві, а й навпаки зростає. Оскільки існує усвідомлення того, що країні в майбутньому потрібні правники для забезпечення захисту прав осіб, які постраждали від збройної агресії проти нашої держави, притягнення винних осіб до відповідальності, для післявоєнної розбудови України. Як підтвердження цієї тези можна розглядати велику кількість заяв від абітурієнтів/абітурієнток, які виявили бажання цьогоріч навчатися на юридичному факультеті ЗНУ. Звертаючись до присутніх на зустрічі, перший проректор Олександр Бондар подякував їм за усвідомлений вибір свого майбутнього фаху й юридичного факультету як бази такої підготовки. Він запевнив усіх у спроможності факультету забезпечити якісну підготовку молоді до професійного життя, працевлаштування як у державі, так і за кордоном. Усі присутні ознайомилися із відеозверненням-привітанням ректора ЗНУ Миколи Фролова та переглянули відеоматеріал про успішні показники функціонування ЗВО загалом у системі суб’єктів надання освітніх послуг в Україні.

Представники/представниці юридичного факультету, вітаючи всіх, зупинилися на важливих етапах в історії формування факультету. Йшлося про основні напрямки його діяльності в сучасних умовах реформування юридичної освіти, зокрема й в умовах війни, особливості організації освітнього, виховного процесу. Органи студентського самоврядування представили: Крістіна Васильєва, Аліна Литвинюк, Аліна Рубель, Софія Руденко, Вероніка Солодовник та інші. Вони розповіли про важливу роль пктивістів у функціонуванні факультету й загалом університету.

Перший день перебування у виші був досить насиченим. Цікава екскурсія до Музею ЗНУ із захоплюючими історіями щодо різних періодів його функціонування, науковою бібліотекою, основними фондами, зокрема із юридичної літератури, раритетних видань, читальними залами тощо. Екскурсія студентським містечком й світлини на згадку про «перші кроки у ЗНУ» біля «Підкови бажань», «Лелек», «Парасольки студента», «Студентської Шари» та біля навчальних корпусів вже дозволили налаштуватися та поступово зануритися у професійне середовище, набуваючи компетентностей орієнтування на місцевості, фіксування доказів тощо. Тривало й ознайомлення з матеріально-технічною базою юридичного факультету, кафедрами, лабораторіями, особливостями навчально-методичного супроводу освітнього процесу на факультеті, зокрема й у дистанційному форматі. Веселий настрій, чимало позитивних емоцій, багато корисної інформації, нові друзі – чудовий старт тривалого шляху для професійного зростання для 1 курсу 2022 року.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини