Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП завершили студентський онлайн-тренінг «Безпечний простір: стресостійкість та резильєнтність»

На факультеті СПП завершили студентський онлайн-тренінг «Безпечний простір: стресостійкість та резильєнтність»

На факультеті СПП завершили студентський онлайн-тренінг «Безпечний простір: стресостійкість та резильєнтність»
21.09.2022 11:02 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет соціальної педагогіки та психології освітній процес тренінг стресостійкість резильєнтність

Дев’ятнадцятого вересня на факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) організували фінальне заняття в рамках тренінгу «Безпечний простір: стресостійкість та резильєнтність» для 3 курсу спеціальності «Психологія». Заняття влаштувала кафедра психології з метою зміцнення психологічної стійкості здобувачів і здобувачок освіти та посилення їх особистої спроможності в подоланні стресів. Ведуча заходу – доцентка Наталія Мосол.

 

Під час онлайн-сесій присутні отримали знання про травму, стрес і способи боротьби з ним, про особливості й способи вибудовування власної резильєнтності (характеристика психіки людини, що визначає здатність чинити опір стресам та виявляти психічну стійкість). На заняттях також проводилися інтерактивні вправи. Йдеться про техніку розслаблення та заземлення, пошук джерел відновлення. Учасникам і учасницям надали можливість поспілкуватися в форматі групової роботи. На завершальній сесії охочі поділилися своїм враженнями. Вони відзначили корисність отриманої інформації та практичних методик. Також їм дуже сподобалися групові обговорення, адже це дає можливість дізнатися про інших людей щось цінне, довідатися про їхні думки та переживання. «Цінним було усвідомити, що така проблема – не кінець світу та що все можна виправити. Після травматичних ситуацій життя не зупиняється. Візьму з собою методики та звичку дивитися на світ більш спокійно, не впадати у відчай. Бажаю, щоб кожна людина, котра потребує допомоги, її отримала!» – підбила підсумки участі в тренінгу третьокурсниця Анна.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини