Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ привітали талановиту молодь чемпіонату України з важкої атлетики серед чоловіків і жінок-2022

У ЗНУ привітали талановиту молодь чемпіонату України з важкої атлетики серед чоловіків і жінок-2022

У ЗНУ привітали талановиту молодь чемпіонату України з важкої атлетики серед чоловіків і жінок-2022
21.09.2022 13:30 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет фізичного виховання здоров’я та туризму спорт важка атлетика Чемпіонат України перемога

Днями в місті Хмельницькому відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед чоловіків і жінок, присвячений Збройним Силам України. На цьому важливому спортивному змаганні гідно презентували рідний край вихованці/вихованки Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Анастасія Манєвська й Дмитро Вороновський.

 

Організатори заходу – Міністерство молоді та спорту України спільно з Федерацію важкої атлетики України – наголосили на важливості цього чемпіонату, адже наша країна мужньо бориться проти загарбників рф на всіх фронтах. Вони зазначили, що здобутки на спортивних аренах – це теж фронт, який показує, що ми – Україна, і тут теж готові до перемоги.

Запорізька спортсменка Анастасія Манєвська виборола три срібні нагороди у ваговій категорії 81 кг. Нагадаємо, що цього літа вона вже здобувала три срібні медалі на чемпіонаті Європи з важкої атлетики, що проходив у м. Тірана (Албанія). Для важкоатлетки це були перші медалі чемпіонату Європи на дорослому рівні. До цього вона мала нагороди лише в молодіжних категоріях.

Дмитро Вороновський здобув малу срібну медаль у поштовху у вазі 61 кг. До речі, під час Чемпіонату Європи-2022 з важкої атлетики серед чоловіків і жінок він теж здобув нагороди: бронзову медаль у поштовху з результатом 134 кг та бронзу в сумі двоборства з результатом 242 кг.

На сьогодні, після вдалих виступів на загальноукраїнському рівні Анастасія й Дмитро продовжують підготовку до чемпіонату світу серед чоловіків та жінок, який відбудеться з 05.12 по 17.12.2022 в Колумбії. Це буде перший ліцензійний старт до Олімпійських ігор-2024.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини