Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті організували урочисту студентську посвяту

На економічному факультеті організували урочисту студентську посвяту

Дев’ятнадцятого вересня майже сотню першокурсників і першокурсниць урочисто зустрів економічний факультет ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University). На захід завітали керівництво університету й факультету, завідувачі кафедр і куратори груп. Вони познайомилися з молоддю та презентували особливості навчання на факультеті в рамках адаптації 1 курсу, а ще – провели посвяту студентства.

На початку заходу пролунали Гімн України та Гімн економічного факультету вишу. Після чого у відеозверненні ректор Микола Фролов привітав 1 курс у стінах Запорізького найкращого університету. Також він запросив їх відвідати Музей історії та розвитку ЗНУ, аби ближче познайомитися з його величною історією та сьогоденням. Від імені адміністрації вишу привітав усіх перший проректор Олександр Бондар. Він зазначив, що на долю молоді сьогодні випало важке випробування війною. І в цих умовах вчорашні школярі/школярки обрали здобуття вищої освіти саме в ЗНУ, за що їм вдячний університетський колектив. Своєю чергою, керівництво вишу створює всі умови якісного навчання, яке в період воєнного стану поки що триватиме в онлайн-форматі. Він висловив сподівання: «Вірю, що усі роки вашого тут перебування будуть насичені цікавими заходами, численними зустрічами з відомими людьми, а також корисною інформацією, що дозволить вам стати висококваліфікованими фахівцями й фахівчинями!». Олександр Григорович від імені ректорату виконав почесну місію: вручив нагороду Руслані Пєстрєцовій – перможниці цьогорічного Ректорського конкурсу есе з економіки. Цей проєкт уже став гарною традицією ЗНУ та, зокрема, економічного факультету в рамках заходів із профорієнтації

Декан економічного факультету Алла Череп, під час привітання подякувала за довіру 1 курсу економічного факультету ЗНУ. Адже він має вже 30-річну історію і на сьогодні є флагманом вітчизняної економічної освіти в Запорізькому регіоні. Увесь цей час тут здійснюють підготовку кваліфікованих фахівців/фахівчинь економічної галузі, які є конкурентноспроможними на сучасному ринку праці, усіх своїх випускників/випускниць факультет працевлаштовує, надаючи можливість отримати перше робоче місце як трамплін для подальшого професійного розвитку. На факультеті передбачені всі можливості для здобуття знань та якісної вищої освіти навіть в умовах дистанційного навчання, налагоджена взаємодія із базами практик. Від імені усього колективу Алла Василівна також висловила сподівання, що саме нинішньому поколінню, яке «обпалене війною», доведеться підіймати економіку України після остаточної Перемоги над загарбником і розбудовувати її. Присутні також дізналися про багаторічні традиції факультету, серед яких – студентська посвята.

Чимало важливої інформації прозвучало й від адміністрації факультету, кафедр економічного факультету. Серед доповідачів були: Вікторія Сьомченко, Сергій Іванов, Анатолій Кущик, Наталія Максишко, Микола Іванов, Дмитро Бабміндра та інші. Вони побажали молоді мирного неба й здобуття фундаментальних знань під час їхнього навчання у виші.

Від імені студентської спільноти факультету присутніх привітала ведуча заходу, магістерка економічного факультету Аліна Гурська. А відомі пісні, які прозвучали у відеокліпах – «Ой, у лузі червона калина» (гурт «Бумбокс»), «Лелеки» (Поль Манандіз), «Я – Україна» (Настя Каменських) – створили святковий настрій. Кульмінацією заходу стала посвята 1 курсу: декан Алла Череп виголосила Клятву студентів/студенток економічного факультету, а 1 курс присягнув бути гідним її постулатів. Згодом пройшли й зустрічі та знайомства академічних груп, під час яких вирішували організаційні питання щодо освітнього процесу та вивчали інфраструктуру студмістечка й економічного факультету, дізнавалися про матеріально-технічну базу, можливості особистісного розвитку та науковий складник життєдіяльності вишу.

Олена Хлистун

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: