Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ привітали з ювілеєм доцентку кафедри дошкільної та початкової освіти Ганну Скірко

Двадцять першого вересня університетська спільнота вітала з ювілеєм доцентку кафедри дошкільної та початкової освіти факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Ганну Скірко.

Вона – випускниця Запорізького національного університету (на той час – Запорізького державного педагогічного інституту). Саме тут у 1969 році молода фахівчиня здобула свою базову вищу освіту і кваліфікацію за спеціальністю «Педагогіка і психологія (дошкільна)». Ганна Захарівна навчалася в Київському державному педагогічному інституті за спеціальністю «Дефектологія», після закінчення якого в 1984 році отримала кваліфікацію «Логопед дошкільних і шкільних навчальних закладів». Із 1969 по 2017 роки працювала вихователем дитячих закладів дошкільної освіти, потім – завідувачкою дитсадка, директоркою Запорізького навчально-виховного комплексу «Мрія», напрацьовуючи великий практичний досвід в обраній галузі. З 2018 року Ганна Захарівна приєдналася до колективу ЗНУ, де розпочала свою діяльність обіймаючи посаду старшої викладачки, потім доцентки кафедри соціальної педагогіки факультету СПП, а з 2020 року перейшла працювати на кафедру дошкільної та початкової освіти.
У 1995 році отримала диплом кандидатки педагогічних наук, а в 2002 їй присвоїли вчене звання доцентки. Тема її дослідження – «Способи поєднання організаційних форм навчання дітей старшого дошкільного віку». У рамках реалізації своїх наукових інтересів учена продовжує активно вивчати такі напрямки як: інноваційні технології навчання й виховання дітей дошкільного віку, методи корекційної роботи логопеда в дошкільних групах навчання. За час, відколи Ганна Скірко працює на факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ, вона здобула авторитет і повагу всього університетського колективу як досвідчена педагогиня, професіоналка своєї справи з багаторічним досвідом практичної роботи, яким вона сьогодні ділиться зі студентами/студентками спеціальностей «Дошкільна освіта», «Початкова освіта» та «Спеціальна освіта (Логопедія)». Викладає вчена такі профільні дисципліни як «Дошкільна педагогіка», «Логопедія», «Виховання та навчання дітей дошкільного віку» тощо.
Колектив Запорізького національного університету засвідчує Вам свою повагу, дякує за вміння віддавати роботі тепло свого серця, приходити на допомогу всім, хто потребує уваги або поради. У виші побажали, аби збулися усі найзаповітніші мрії ювілярки, нових визначних професійних здобутків, а головне – Перемоги й мирного неба нашій Україні!

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: