Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На кафедрі управління персоналом і маркетингу організували попередній захист кваліфікаційних робіт

На кафедрі управління персоналом і маркетингу організували попередній захист кваліфікаційних робіт

На кафедрі управління персоналом і маркетингу організували попередній захист кваліфікаційних робіт
22.09.2022 17:06 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет економічний факультет кафедра управління персоналом та маркетингу освітній процес магістратура кваліфікаційні роботи попередній захист

Двадцять першого вересня 2022 року на кафедрі управління персоналом і маркетингу економічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) успішно відбувся попередній захист кваліфікаційних магістерських робіт.

Враховуючи умови сьогодення, колектив кафедри вирішив уже на початку навчального року вперше провести попередній захист кваліфікаційних магістерських робіт, щоб виявити, чи не виникло проблем у здобувачів/здобувачок освіти щодо отримання інформації та показників діяльності підприємств для подальших досліджень. Адже деякі із суб’єктів господарювання опинилися на тимчасово окупованій території, зменшили об’єми виробництва тощо. За умов воєнного стану захід організували в дистанційному форматі на платформі Zoom. Під час попереднього захисту демонстрували напрацювання, зазначали, що вже підготували статті для участі в засіданні круглого столу «Виклики та перспективи розвитку нової економіки-2022», тези та доповіді для виступу на міжнародній конференції «Виклики та перспективи розвитку нової економіки на світовому, державному та регіональному рівнях», що свідчить про активну участь у заходах факультету.
Для своїх досліджень вони обрали такі актуальні теми кваліфікаційних робіт: «Інституційна та неформальна зайнятість в умовах економічної кризи (на прикладі Запорізької області)», «Управління інтелектуальним капіталом підприємства», «Особливості застосування грейдингової системи оплати праці», «Управління персонал-технологіями та їхня роль у розвитку організації», «Впровадження діджитал-маркетингу», «Формування стратегій міжнародного маркетингу для сучасних підприємств», «Хмарні технології у трейд-маркетинговій діяльності». Присутні обґрунтували актуальність досліджень у сучасних економічних і ринкових умовах. Позитивним є те, що більшість студентів/студенток, які виходять на захист, мають практичний досвід роботи та проводять дослідження з метою вирішення проблем на підприємствах, на яких працюють. Підбиваючи підсумки проведення захисту, викладачі й викладачки кафедри відзначили, що всі мають значні напрацювання щодо теоретичних аспектів, у них є потрібні дані та показники для подальших досліджень і проведення аналізу діяльності підприємств й організацій для визначення проблем і висунення пропозицій, більшість магістрів/магістерок уже мають апробацію результатів дослідження, що дуже добре. Здобувачі та здобувачки освіти заначили, що проблем з отримання інформації для успішного завершення своїх кваліфікаційних робіт немає. Тож можна стверджувати, що, незважаючи на складані умови, в яких наразі реалізується освітній процес, магістри й магістерки кафедри управління персоналом і маркетингу успішно пройшли попередній захист кваліфікаційної роботи. Викладачі й викладачки побажали їм натхнення та успішного подальшого захисту дипломів.

Вікторія Малтиз,
к.е.н., доцентка кафедри управління персоналом і маркетингу


Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини