Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Знаний балтійський дизайнер, професор Михайло Копєйкін проводить заняття на кафедрі дизайну

Знаний балтійський дизайнер, професор Михайло Копєйкін проводить заняття на кафедрі дизайну

Знаний балтійський дизайнер, професор Михайло Копєйкін проводить заняття на кафедрі дизайну
27.09.2022 11:00 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет соціальної педагогіки та психології кафедра дизайну освітній процес академічна мобільність міжнародна діяльність лекція цифровий дизайн

У новому навчальному році до кафедри дизайну факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ доєднався професор, керівник програми «Дигітальна візуалізація», директор Школи дизайну Балтійської Міжнародної Академії (Baltijas Starptautiskā Akadēmija), член Спілки дизайнерів Латвії (Latvijas Dizaineru savienība), MG. ART (дизайн) та сертифікований дизайнер Михайло Копєйкін.

 

Михайло Едуардович – організатор й учасник численних міжнародних пленерів і наукових конференцій, а також – програм міжнародної академічної мобільності, у рамках яких проводив гостьові лекції та майстер-класи. Із 1998 року активно розвиває балтійську дизайн-освіту, а з 2003 року започаткував Школу дизайну в Балтійській Міжнародній Академії з трирівневим навчанням (коледж, бакалаврат, магістратура). Під час регулярних ліцензувань й акредитацій програми підготовки з дизайну отримували найвищі оцінки в Міністерстві освіти Латвії. У зв'язку з цим у 2007 році Михайла Копєйкіна нагородили листами подяки від Міністерства освіти Латвії.

У перший день навчання магістрів/магістерок освітньо-професійної програми «Графічний дизайн» відбулась лекція за дисципліною «Цифровий дизайн». Основною метою заняття стало ознайомлення з досвідом дизайн-досліджень і проваджень проєктних новацій та освоєння технологій цифрового дизайну в різних галузях життя. Лекція пройшла в дискусійній формі, присвячена розгляду питання становлення цифрового дизайну й місця мистецтва та дизайна в художній мові мінливого цифровізованого сьогодення. Під час заходу обговорили багато питань із цифрового дизайну, висвітлили цікаві теми з 3D-візуалізації, фірмової стилістики, реклами різноманітних компаній і створення вигляду користувацьких інтерфейсів веб-сайтів.

Залучення висококваліфікованих закордонних фахівців/фахівчинь із дизайну надасть можливість готувати високоосвічених і соціально відповідальні професіональні міжнародного рівня. Нагадаємо, що на кафедрі дизайну факультету СПП діє договір про співпрацю та науковий обмін між Балтійською Міжнародною Академією (Baltijas Starptautiskā akadēmija, Riga, Latvia). У його рамках із 18 жовтня по 12 листопада 2021 року відбувалось міжнародне стажування в.о. завідувачки кафедри дизайну Ганни Чемерис. Під час нього, зокрема, обговорювались перспективи майбутнього співробітництва між вишами.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини