Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ благодійний турнір із футзалу відбудеться 5 жовтня

У ЗНУ благодійний турнір із футзалу відбудеться 5 жовтня

У ЗНУ благодійний турнір із футзалу відбудеться 5 жовтня
29.09.2022 16:02 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет волонтерський центр благодійний фонд Молодь майбутнього благодійний турнір футзал

Серед багатьох вересневих подій, запланованих на вересень волонтерським центром ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) та благодійною організацією «Благодійний фонд “Молодь майбутнього”» запорізькі шанувальники/шанувальниці спорту з нетерпінням очікували на благодійний турнір із футзалу. Однак із міркувань безпеки, з урахування ситуації в Запорізькій області, його перенесли на п’яте жовтня.

 

Організатори й організаторки запевняють, що турнір, попри всі складнощі воєнного часу, обов’язково відбудеться. Вони запрошують завітати на гру всіх шанувальників/шанувальниць цього виду спорту та всіх хто прагне допомогти Збройним силам України. Адже головна мета заходу – зібрати кошти на пікап для ЗСУ, які на сьогодні докладають усіх зусиль, героїчно звільняють окуповані землі й при цьому потребують підтримки й допомоги. Саме тому в ЗНУ прохають усіх небайдужих прийти на видовищне спортивне змагання, підтримати команди, а також – внести донат на допомогу збройним силам України.

Змагання відбудеться 5 жовтня о 14:00 у спортивно-оздоровчому комплексі ЗНУ за адресою: м. Запоріжжя, вул. Дніпровська, 35. Організатори/організаторки заходу подбали про безпеку всіх, створивши для цього відповідні умови.

Усі охочі задонатити на ЗСУ й тим наблизити нашу перемогу, можуть скористатися реквізитами:

БФ «Молодь Майбутнього»

IBAN UA143133990000026000040202418

Код 44902993

АТ КБ «ПриватБанк» 

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини