Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Спортсмен ЗНУ Юрій Дорогань виборов срібло на Кубку світу з єдиноборств серед університетів

30.09.2022 12:04 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет фізичного виховання здоров’я туризму спорт єдиноборство перемога

Днями в місті Самсун (Турція) на Кубку світу зі спортивних єдиноборств серед університетів (FISU University World Cup Combat Sports) срібло здобув вихованець Запорізького національного університету, борець Юрій Дорогань.

У ваговій категорії до 97 кг запорізький спортсмен 4 рази виходив на килим палацу спорту «MUSTAFA DAGISTANLI SPORT HALL» і тричі судді оголошували його переможцем. Юрій Дорогань переміг двох турецьких студентів і взяв реванш за поразку у фіналі чемпіонату України у товариша зі збірної команди країни, борця з Рівного, майстра спорту України Владислава Драганчука. І тільки у фіналі, за рахунку балів 1:1, перемогу присудили турецькому борцю, який став переможцем Кубка світу. Тож у результаті напруженої боротьби Юрій Дорогань отримав срібло.