Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ запрошують приєднатися до «Форуму академічної доброчесності-2022»

У ЗНУ запрошують приєднатися до «Форуму академічної доброчесності-2022»

У ЗНУ запрошують приєднатися до «Форуму академічної доброчесності-2022»
30.09.2022 15:11 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет наукова бібліотека наукова діяльність бази даних міжнародна співпраця підтримка українських учених

Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University) має багаторічний досвід плідної співпраці з компанією «Unicheck Україна».

 

«Unicheck» – це комплексний онлайн-сервіс для запобігання плагіату. Він знаходить текстові збіги та розпізнає маніпуляції з текстом за лічені хвилини. Програма автоматично генерує онлайн-звіт, який можна використовувати для вдосконалення письмових навичок студентства. Науково-педагогічних працівників/працівниць і здобувачів/здобувачок вищої освіти ЗНУ запрошують на «Форум академічної доброчесності-2022», який відбудеться у режимі онлайн за допомогою програми Zoom 4 жовтня 2022 року, початок о 14:00.

Захід організовують спільно «Unicheck Україна» та Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти. Головна тема – проблема академічної доброчесності у вищій освіті в умовах кризи. На цьому форумі розглянуть низку тем про те, як підтримувати академічну доброчесність у часи кризи та які методи можуть вплинути на її розвиток. Кращі спікери/спікерки від Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, Міністерства освіти і науки України, ENAI (Європейська мережа академічної доброчесності), Unicheck, провідних університетів України обговорять ТОП-кейси не лише дотримання, а й розвитку академічної доброчесності під час ускладнених умов.

Реєстрація за лінком:

https://turnitin.zoom.us/.../WN_gteX-twUToyaUWZvRBiA4Q

Долучитися також можна до онлайн-події на фейсбук за лінком:

https://www.facebook.com/events/837650240596267/

Із питань використання сервісу «Unicheck» у ЗНУ звертайтесь до наукової бібліотеки на корпоративну пошту: lib@znu.edu.ua

Наукова бібліотека

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини