Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті продовжуються галузеві зустрічі в рамках «Дня практичної кар’єри»

На юридичному факультеті продовжуються галузеві зустрічі в рамках «Дня практичної кар’єри»

На юридичному факультеті продовжуються галузеві зустрічі в рамках «Дня практичної кар’єри»
30.09.2022 16:20 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет юридичний факультет освітній процес лекції зустрічі День правничої кар’єри

Мета цього проєкту – інтенсивна співпраця з експертами/експертками галузі. Такі зустрічі проводяться на юридичному факультеті ЗНУ щочетверга. Зокрема, 22 вересня адвокатка Ольга Гірба та суддя Запорізького окружного адміністративного суду, доцент Олександр Прасов долучилися до проєкту.

 

Ольга Сергіївна ознайомила із питаннями медіації. Це – позасудова добровільна, конфіденційна, структурована процедура, під час якої сторони за допомогою медіаторів/медіаторок намагаються запобігти виникненню або врегулювати конфлікт шляхом переговорів. Олександр Олександрович зосередив увагу на особливостях здійснення адміністративного судочинства в умовах воєнного стану та на питаннях юрисдикції адміністративних судів щодо вирішення адміністративних справ і підсудності адміністративних справ.

29 вересня спікерками стали прокурорка Деснянської окружної прокуратури м. Києва Наталя Бородіна та головна фахівчиня Хортицького відділу в м. Запоріжжі УДМС у Запорізькій області Анастасія Луц. Наталя Валентинівна зосередила увагу присутніх на питаннях здійснення кримінального провадження в умовах воєнного стану. Багато питань до доповідачки були пов’язані з відповідальністю за колабораційну діяльність та особливістю збирання доказів на тимчасово окупованих територіях, а також можливі перспективи росії за вчинення міжнародних злочинів у Міжнародному кримінальному суді. Пані Наталя надала поради студентам/студенткам, які бажають поєднати свою професійну кар’єру з органами прокуратури. Анастасія Болеславівна, своєю чергою, розкрила тему надання адміністративних послуг у Державній міграційній службі під час воєнного стану, а саме: основні правові аспекти отримання паспорта громадянина України у вигляді ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Окрім цього, висвітлила питання надання адміністративних послуг іноземцям. Після завершення зустрічей керівник Юридичної клініки ЗНУ, к.ю.н., доцент кафедри цивільного права Дмитро Луц подякував спікерам і спікеркам за цікаві доповіді та співпрацю із юридичним факультетом Запорізького національного університету.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини