Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ректор ЗНУ Микола Фролов: «Із днем освітян!»

Ректор ЗНУ Микола Фролов: «Із днем освітян!»

Ректор ЗНУ Микола Фролов: «Із днем освітян!»
02.10.2022 07:10 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет звернення ректора поздоровлення День працівника освіти

У ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) оприлюднили урочисте звернення ректора Миколи Фролова з нагоди Дня працівника освіти:

 

- Шановні освітяни! У Запорізькому національному університеті існує чимало гарних традицій. Одна з них – щорічне привітання на початку жовтня всіх тих, хто присвятив своє життя одній із найважливіших справ – навчати дітей і молодь, щедро дарувати їм свої знання, допомагати знайти свій шлях у житті, розкрити їхні таланти й, чи не найголовніше, – формувати їх як особистостей, допомагати зростати у своїй країні, мати чітку громадську патріотичну позицію. Я пишаюся тим, що можу впевнено сказати: колектив Запорізького національного університету складається з тих, хто докладає всіх зусиль, аби гідно виконувати цю почесну й відповідальну місію. Саме тому наші випускники й випускниці, їхні справи й досягнення – це привід для заслуженої гордості всіх нас.

Сьогодні, попри тяжку для всієї країни годину, сповнену скорботи від втрат, я користуюся цією нагодою, щоб нагадати вам: кожен із нас зараз знаходиться на своєму фронті. Ми схиляємо голову на знак глибокої пошани перед усіма освітянами, які боронять на сьогодні нашу свободу, захищають нашу країну зі зброєю в руках. Однак велике значення для майбутнього має ще один фронт – освітянський. Саме від натхненної й невтомної праці викладачів і викладачок, вчителів і вчительок залежить, якими виростуть юні громадяни й громадянки України. Уже зараз варто пам’ятати, що від них залежить майбутнє країни, її відбудова й розвиток. Заради цієї почесної місії, консолідувавши зусилля, ми щодня наближаємо Перемогу. Тож бажаю вам здійснення всіх мрій, зокрема спільної для всіх – життя під мирним небом в незалежній Україні, успішної реалізації всіх задумів, молоді, яка прагне знань, натхнення й сил для вашої важливої праці.

Разом до Перемоги!

 

Із глибокою шаною і повагою

ректор Микола Фролов

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини