Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ організували іспит із фахової дисципліни «Біологія» для вступу до аспірантури

У ЗНУ організували іспит із фахової дисципліни «Біологія» для вступу до аспірантури

У ЗНУ організували іспит із фахової дисципліни «Біологія» для вступу до аспірантури
03.10.2022 10:02 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет біологічний факультет відділ аспірантури докторантури вступ іспит фахова дисципліна наукова діяльність

Двадцять шостого вересня на біологічному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбувся іспит із фахової дисципліни спеціальності 091 «Біологія» до аспірантури. У випробуванні взяли участь Людмила Макєєва, Єлизавета Верба й Анастасія Пайдаркіна.

 

До складу комісії, яка оцінювала рівень знань майбутніх аспіранток, увійшли: проректор з науково-педагогічної роботи Юрій Каганов, декан біологічного факультету Людмила Омельянчик, професор лабораторії клітинної та організменної біотехнології науково-дослідної частини Олександр Фролов, професор кафедри генетики та рослинних ресурсів Віктор Лях і професорка кафедри фізіології, імунології і біохімії з курсом цивільного захисту та медицини Оксана Кущ. Усі претендентки на вступ до аспірантури виявили гідний рівень знань, ґрунтовний підхід до вивчення матеріалу й прагнення до наукової роботи. Члени комісії привітали їх і побажали успішного навчання й дослідницької роботи в аспірантурі.

 

Кафедра фізіології, імунології і біохімії

з курсом цивільного захисту та медицини

біологічного факультету

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини