Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Чотири медалі Кубка світу з єдиноборств серед студентства – у ЗНУ

Чотири медалі Кубка світу з єдиноборств серед студентства – у ЗНУ

03.10.2022 14:26 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет фізичного виховання здоров’я та туризму спорт перемога Кубок світу єдиноборства

У місті Самсун (Туреччина) із 21 по 30 вересня 2022 року тривали змагання Кубка світу з єдиноборств серед студентства (FISU University World Cup Combat Sports). На цьому міжнародному змаганні блискуче виступили й таланти від Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University), виборовши 2 золоті та 2 срібні нагороди.

Загалом у змаганнях брали участь близько 1200 студентів/студенток із 50 країн світу, які представляли 344 університета. У програму змагань увійшло 6 видів спорту. Збірну команду України представляли 110 студентів/студенток із 50 вітчизняних університетів. Вони брали участь у змаганнях із таких видів спорту, як бокс, карате, таїландський бокс муей-тай, боротьба самбо, боротьба вільна та греко-римська й ушу. За весь період змагань українські спортсмени/спортсменки вибороли 19 золотих медалей, 25 срібних медалей і 22 бронзові медалі. У результаті збірна України посіла 2 місце в загальнокомандному заліку.

Варто відзначити, що 33 заклади вищої освіти України з 50, представленних на Кубку світу з єдиноборств, здобули нагороди. Студенти та студентки ЗНУ вибороли чотири дві золоті й дві срібні медалі. Золото команді принесли Еліна Сєлємєнєва (карате) й Олександр Єфіменко (тайський бокс муей-тай), а срібні медалі – Юрій Дорогань (греко-римська боротьба) й Ольга Шалімова (бокс). У Запорізькому національному університеті привітали спортсменів і спортсменок, запевнили, що пишаються ними й побажали подальших перемог й успішної реалізації всіх планів і задумів.