Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ в рамках освітньо-наукової програми «Професійна освіта» провели настановчу зустріч

У ЗНУ в рамках освітньо-наукової програми «Професійна освіта» провели настановчу зустріч

У ЗНУ в рамках освітньо-наукової програми «Професійна освіта» провели настановчу зустріч
05.10.2022 11:08 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет соціальної педагогіки та психології відділ аспірантури докторантури освітньо-наукова програма Професійна освіта зустріч гарант освітній процес апробація ре

Четвертого жовтня в ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася організаційна зустріч професора Олександра Гури, гаранта освітньо-наукової програми 015 «Професійна освіта» підготовки здобувачів/здобувачок вищої освіти третього освітньо-наукового рівня (PhD), із науковими керівниками та керівницями, в також аспірантами й аспірантками різних років навчання.

Під час заходу Олександр Гура привітав здобувачів і здобувачок, які вступили цього року до аспірантури, та ознайомив їх зі змістом освітньо-наукової програми. Так, гарант окреслив мету та цілі ОНП. Він розповів про академічні права її випускників/випускниць, охарактеризував предметну галузь, унікальність освітньої програми, ознайомив з особливостями викладання та оцінювання, загальними та спеціальними компетентностями, які мають бути сформовані в аспірантів й аспіранток упродовж навчання. Олександр Іванович продемонстрував присутнім на сайті відділу аспірантури та докторантури загальні та локальні нормативно-правові акти:

http://phd.znu.edu.ua/page/1298.ukr.html
Він зазначив, що ці документи стануть у пригоді під час навчання, та ознайомив із їхнім змістом.

Увагу аспірантів й аспіранток старших курсів Олександр Гура зосередив на дотриманні термінів виконання індивідуального плану наукової роботи. Зокрема, він наголосив на важливості апробації результатів дисертаційного дослідження на міжнародних і вітчизняних наукових конференціях, публікації наукових статей у фахових виданнях України, стажуванні в закордонних і вітчизняних наукових центрах.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини