Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Запорізькому металургійному фаховому коледжі ЗНУ відбувся День відкритих дверей

У Запорізькому металургійному фаховому коледжі ЗНУ відбувся День відкритих дверей

У Запорізькому металургійному фаховому коледжі ЗНУ відбувся День відкритих дверей
06.10.2022 14:43 Все Головні новини Коледжі та філії Запорізький металургійний коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Запорізький металургійний фаховий коледж ЗНУ день відкритих дверей профорієнтація підготовчі курси вступ-2023

Днями Відокремлений структурний підрозділ «Запорізький металургійний фаховий коледж» Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) гостинно зустрів старшокласників і старшокласниць, випускників і випускниць професійно-технічних училищ та їхніх батьків на Дні відкритих дверей. Зустріч відбулася в online-форматі. Але деякі майбутні абітурієнти й абітурієнтки та їхні батьки завітали й до самого ЗМФК ЗНУ. Підтримали свій рідний коледж і колишні вихованці та вихованки закладу, які з різних міст України тепло вітали alma-mater і своїх викладачів і викладачок.

Директорка коледжу Лариса Тютюнник, ведуча свята – завідувачка підготовчими курсами при ЗМФК ЗНУ Світлана Гузій, викладачі й викладачки спеціальних дисциплін змогли зробити цю подію не тільки цікавою, але й інформативно насиченою. Підготовлені презентації всебічно представили інфраструктуру коледжу, кабінети та лабораторії. Не залишилося поза увагою присутніх і незабутнє студентське життя, а також – перспективи, які відкриває перед молоддю навчання в коледжі. Під час спілкування з майбутніми абітурієнтами й абітурієнтками пані директорка наголосила на престижності технічної освіти й актуальності спеціальностей, за якими відбувається підготовка фахівців: «Наш коледж добре відомий у місті, оскільки, окрім металургів, ми готуємо механіків, електриків, організаторів/організаторок руху на залізничному транспорті та фахівців/фахівчинь із рухомого складу. А випускники й випускниці ЗМФК ЗНУ – професіонали/професіоналки високого рівня, вони завжди затребувані на ринку праці, адже відбудова індустріального міста неможлива без металургійної промисловості». Завершуючи свій виступ, Лариса Миколаївна охоче відповіла на поставлені запитання.
Дізналися учасники/учасниці Дня відкритих дверей і про особливості освітнього процесу, дуальну освіту, навчання на безкоштовній основі, стипендіальне забезпечення, умови проживання в гуртожитку тощо. У рамках проведеного заходу презентували провідні спеціальності коледжу, а саме, 133 «Галузеве машинобудування»; 136 «Металургія (виробництво сталі та сплавів)»; 136 «Металургія (обробка металів тиском)»; 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»; 273 «Залізничний транспорт»; 275 «Транспортні технології (на залізничному транспорті)».
Завідувачка підготовчими курсами Світлана Гузій запросила учасників та учасниць зустрічі записатися на курси, набор на які вже відкритий. «Заняття проводитимуться з української мови та математики – двічі на тиждень online, – наголосила Світлана Валеріївна. – Запис на 8-місячні курси триває в телефонному режимі за номером 095 86-02-897. Після їхнього завершення слухачі та слухачки отримують додаткові бонусні бали під час зарахування до коледжу. Чекаємо на вас, друзі!».
Пізнавальний і цікавий захід завершився, але спілкування з майбутніми абітурієнтами та їхніми батьками триватиме надалі. Колектив коледжу запрошує молодь нашого міста до нових зустрічей за адресою: м. Запоріжжя, вул. Немировича-Данченка, буд. 71. Проїзд міським транспортом: тролейбус №14, маршрутне таксі: №№ 64, 73, 83, 85, 99.
Тел.: (061) 707-80-81, (061) 707-80-82.
Е-mail: zmkznu@ukr.net

Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю.М. Потебні

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини