Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Зоологічний музей ЗНУ запрошує провести час цікаво та з користю

Зоологічний музей ЗНУ запрошує провести час цікаво та з користю

Зоологічний музей ЗНУ запрошує провести час цікаво та з користю
07.10.2022 09:32 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет зоологічний музей матеріально-технічна база екскурсії профорієнтаційна діяльність

Серед структурних підрозділів, які роблять Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University) справді унікальним, варто виділити Зоологічний музей. Його головна цінність полягає в тому, що всі охочі можуть ознайомитися з великою за обсягом і дуже різноманітною експозицією, отримати нові знання з біології та цікаво й з користю провести час.

 

На сьогодні історія цього університетського музею налічує вже понад 30 років і весь цей час він активно розвивається і збагачує свою експозицію. Зараз його експонати розміщені в 4 залах. У першій представлені опудала тварин, що проживають на території Запорізької області, у зеленій залі – опудала і черепи ссавців і птахів, у синій – опудала й вологі препарати птахів, риб, земноводних і плазунів, а також ракоподібних і молюсків, у рожевій – колекція безхребетних тварин: комах, павукоподібних і ракоподібних.

Зараз у музеї експонуються близько 80 опудал ссавців, понад 300 – птахів, близько 90 риб, понад 70 рептилій та амфібій. Тут представлені дві великі колекції, придбані за допомогою меценатів/меценаток у приватних осіб. Це – колекція пташиних гнізд і яєць, що нараховує близько 300 кладок майже 200 видів птахів, і колекція комах і павукоподібних, що налічує майже 7000 екземплярів, більшу частину яких складають метелики. До речі, заплановано, що незабаром ц

Сюди часто з екскурсіями приходять студенти й студентки різних факультетів. Також у музеї регулярно відбуваються пізнавальні екскурсії для школярів і школярок міста й області, проводиться профорієнтаційна робота зі старшокласниками й старшокласницями. До речі, незабаром колекція поповниться новими цікавими експонатами.

Адреса музею: Запоріжжя, вул. Гоголя, 55, приміщення загальноосвітнього закладу середньої освіти № 5.

Дізнатися більше про цей підрозділ можна за лінком: https://www.znu.edu.ua/ukr/university/pidrozdily/886

 

Тетяна Бедюх,

факультет журналістики

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини