Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ має можливість приєднатися до всеукраїнського правового онлайн-лекторію

ЗНУ має можливість приєднатися до всеукраїнського правового онлайн-лекторію

Для здобувачів і здобувачок юридичного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) 2022/2023 н.р. насичений освітніми заходами комунікативного характеру фахового спрямування. Окрім інноваційного освітнього проєкту «День правничої кар’єри», започаткованого у вересні цього року й зорієнтованого на набуття здобувачами практичних компетентностей у галузі права, цьогоріч юридичний факультет активно долучився й до Всеукраїнського освітнього проєкту – онлайн-лекторію для здобувачів/здобувачок вищої освіти галузі знань 08 «Право» спеціальності 081 «Право».

У рамках цього проєкту здобувачам і здобувачкам вітчизняних освітніх правничих шкіл надається можливість разом зі своїми колегами долучитися до прослуховування гостьових лекцій провідних вітчизняних вчених-юристів і юристок, фахівців і фахівчинь, які забезпечують викладання фахових освітніх компонентів у різних закладах вищої освіти України. Мета проєкту – об’єднання зусиль досвідчених профі, безпосередньо залучених до освітнього процесу в закладах вищої освіти України. Це робиться задля проведення авторських онлайн-лекцій із використанням інноваційних освітніх методик з обов’язкових або ж вибіркових фахових освітніх компонентів для здобувачів/здобувачок вищої освіти за галуззю знань 08 «Право» спеціальністю 081 «Право». А також – задля поширення позитивних освітніх практик викладання фахових освітніх компонентів для майбутніх юристів/юристок.

Незважаючи на те, що цей проєкт стартував лише кілька днів тому, здобувачі та здобувачки юридичного факультету ЗНУ вже змогли прослухати кілька досить цікавих змістовних проблемних лекцій провідних учених юристів і юристок. Так, 4 жовтня відбулася гостьова онлайн-лекція на тему «Адміністративне судочинство як запорука впровадження змін для ефективної діяльності суб’єктів публічної адміністрації», яку провела Олена Мілієнко, докторка юридичних наук, доцентка, директорка Вінницького навчального центру Національної школи суддів України. А 6 жовтня здобувачі/здобувачки змогли прослухати лекцію Олександра Дудорова, доктора юридичних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України, професора кафедри кримінально-правової політики та кримінального права Навчально-наукового інституту права Київського національного університету імені Тараса Шевченка на тему «Проблеми кримінально-правової охорони власності». Участь юридичного факультету Запорізького національного університету в практичній реалізації відповідного проєкту дозволить здобувачам і здобувачкам істотно розширити можливості для фахового спілкування з представниками/представницями різних освітянських правничих шкіл України, із провідними вченими-юристами та юристками, а також із практиками, експертами й експертками галузі, збільшити коло своїх друзів, посилити зв’язки з органами студентського фахового самоврядування.

А науково-педагогічним працівникам і працівницям запорізької правничої освітянської школи дозволить долучитися до когорти гостьових лекторів і лекторок і представити результати своєї фахової діяльності у вітчизняній спільноті. Враховуючи те, що проєкт розрахований на весь період навчального року і передбачає досить щільний графік проведення заходів, у здобувачів і здобувачок всіх рівнів вищої освіти, які навчаються на юридичному факультеті ЗНУ, попереду ще багато цікавих і дуже корисних заходів для підвищення своєї конкурентноспроможності як майбутніх правників і правниць.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: