Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ – серед учасників проєкту «THE GLOBAL LEGAG SKILLS»

ЗНУ – серед учасників проєкту «THE GLOBAL LEGAG SKILLS»

ЗНУ – серед учасників проєкту «THE GLOBAL LEGAG SKILLS»
07.10.2022 16:40 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет юридичний факультет міжнародна діяльність освітній процес проєкт мовна школа компетентність фахова англійська мова Legal English

Шостого жовтня 2022 року здобувачі та здобувачки другого (магістерського) рівня вищої освіти юридичного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) отримали можливість долучитися до практичної реалізації проєкту «THE GLOBAL LEGAG SKILLS». Вони разом зі своїми колегами із вітчизняних ЗВО вишу в рамках співпраці приєдналися до вивчення семестрового авторського курсу з фахової англійської мови – Legal English, запропонованого Кеті Бек, фахівцем із юридичної англійської мови Правничої школи МакКінні (США).

 

Упродовж майже трьох місяців у здобувачів і здобувачок освіти буде можливість удосконалити свої мовні компетентності, із поглибленим вивченням правової системи США та конкретних типів законодавства. Основну увагу приділятимуть англійській мові, характерній для американського законодавства, і розумінню правового контексту, у якому вона використовується. Мета цього 10-тижневого курсу полягає в тому, щоб «занурити» здобувачів у дискурс права відповідно до того, як цього вимагають фахові цілі й інтереси у всіх галузях мовних навичок (читання, письмо, говоріння та аудіювання).

Упродовж всього літнього періоду представники та представниці запорізької правничої освітянської школи за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Справедливість для всіх» та за сприяння Американської Асоціації правничих шкіл виконали всі необхідні умови для забезпечення організаційного супроводу реалізації проєкту гостьових авторських навчальних мовних курсів від професорів/професорок американських вишів. Здобувачі та здобувачки факультету продемонстрували достатній рівень готовності до безпосереднього фахового спілкування та поглибленого вивчення фахової іноземної мови. Реалізація відповідного проєкту сприяє інтернаціоналізації освітнього процесу в запорізькому виші, а також дозволяє істотно підвищити конкурентноспроможність її здобувачів і здобувачок на ринку правничої праці.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини