Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ кафедра туризму та готельно-ресторанної справи успішно співпрацює з центром дитячого й молодіжного туризму

У ЗНУ кафедра туризму та готельно-ресторанної справи успішно співпрацює з центром дитячого й молодіжного туризму

У ЗНУ кафедра туризму та готельно-ресторанної справи успішно співпрацює з центром дитячого й молодіжного туризму
11.10.2022 09:29 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет фізичного виховання здоров’я та туризму освітній процес центр дитячого молодіжного туризму лекція співпраця волонтерство війна

Сьомого жовтня на факультеті фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулося практичне заняття з дисципліни «Вступ до спеціальності» для 1 курсу спеціальності 242 «Туризм». Його присвятили темі: «Загальна характеристика історичних етапів розвитку туризму, основні види туризму в Запорізькому регіоні». На захід запросили фахівчиню центру дитячого і молодіжного туризму Вікторію Загребу.

 

Вікторія Валентинівна розповідала присутнім про напрям оздоровчо-спортивного туризму, спеціалізовані туристичні програми, реалізовані залежно від вікових особливостей дітей. А також – про туристичні зльоти, природничо-пізнавальні походи, спортивні походи, змагання, які загартовують фізично-морально стійке молоде покоління, виховують патріотизм й взаємодопомогу, фізичні та психічні якості. На превеликий жаль, ще до початку повномасштабного військового вторгнення рф на території України, через карантинний режим центру туризму працювати в обмеженому просторі, з невеликими молодіжними групами, проводити спортивне орієнтування окремо від інших, долаючи дистанцію. Незважаючи на карантинні обмеження, співробітники та співробітниці центру проводили велопробіги містом, а згодом брали участь у веломарафоні.

На факультеті фізичного виховання, здоров’я і туризму ЗНУ викладачі та викладачки кафедри туризму та готельно-ресторанної справи допомагають, центру туризму в проведенні змагань і походів Запорізьким краєм й організовують спортивні походи в Карпати. На жаль, війна обмежила  можливості повноцінно працювати, перевела на постійний дистанційний режим навчання. Повітряні тривоги щодня, прильоти та зруйновані будівлі в центрі Запоріжжя, жертви серед населення. Попри небезпеку, як керівництво, так і учасники й учасниці центру туризму проводять волонтерську діяльність, збирають кошти для воїнів Збройних Сил України. Представники та представниці факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму подякували стейкґолдерці Вікторії Загребі за плідну співпрацю й за розповідь про досвід діяльності центру. Вони запевнили про прагнення об’єднати зусилля задля подальшої співпраці заради Перемоги України й патріотичного виховання учнівської та студентської молоді.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини