Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ кафедра туризму та готельно-ресторанної справи успішно співпрацює з центром дитячого й молодіжного туризму

Сьомого жовтня на факультеті фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулося практичне заняття з дисципліни «Вступ до спеціальності» для 1 курсу спеціальності 242 «Туризм». Його присвятили темі: «Загальна характеристика історичних етапів розвитку туризму, основні види туризму в Запорізькому регіоні». На захід запросили фахівчиню центру дитячого і молодіжного туризму Вікторію Загребу.

Вікторія Валентинівна розповідала присутнім про напрям оздоровчо-спортивного туризму, спеціалізовані туристичні програми, реалізовані залежно від вікових особливостей дітей. А також – про туристичні зльоти, природничо-пізнавальні походи, спортивні походи, змагання, які загартовують фізично-морально стійке молоде покоління, виховують патріотизм й взаємодопомогу, фізичні та психічні якості. На превеликий жаль, ще до початку повномасштабного військового вторгнення рф на території України, через карантинний режим центру туризму працювати в обмеженому просторі, з невеликими молодіжними групами, проводити спортивне орієнтування окремо від інших, долаючи дистанцію. Незважаючи на карантинні обмеження, співробітники та співробітниці центру проводили велопробіги містом, а згодом брали участь у веломарафоні.

На факультеті фізичного виховання, здоров’я і туризму ЗНУ викладачі та викладачки кафедри туризму та готельно-ресторанної справи допомагають, центру туризму в проведенні змагань і походів Запорізьким краєм й організовують спортивні походи в Карпати. На жаль, війна обмежила  можливості повноцінно працювати, перевела на постійний дистанційний режим навчання. Повітряні тривоги щодня, прильоти та зруйновані будівлі в центрі Запоріжжя, жертви серед населення. Попри небезпеку, як керівництво, так і учасники й учасниці центру туризму проводять волонтерську діяльність, збирають кошти для воїнів Збройних Сил України. Представники та представниці факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму подякували стейкґолдерці Вікторії Загребі за плідну співпрацю й за розповідь про досвід діяльності центру. Вони запевнили про прагнення об’єднати зусилля задля подальшої співпраці заради Перемоги України й патріотичного виховання учнівської та студентської молоді.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: