Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Спортсменка ЗНУ Еліна Сєлємєнєва – золота призерка Кубка світу з єдиноборств серед студентства

11.10.2022 12:22 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет фізичного виховання здоров’я туризму спорт карате перемога Кубок світу єдиноборства

Вихованка Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Еліна Сєлємєнєва здобула «золото» Кубка світу з єдиноборств серед студентства «FISU University World Cup Combat Sports». Це – третя золота нагорода в командній скарбничці спортсменів і спортсменок Запорзької області.

Спортсменка представляла Україну в змаганнях карате (розділ «куміте», вагова категорія 68 кг). У турецькому Самсуні Еліна провела чотири поєдинки, блискуче здолавши суперниць із Словаччини, Хорватії та Македонії, а в фіналі виявилась сильнішою за опонентку з Вірменії, і таким чином принесла Україні золото! Тренує спортсменку Анатолій Михайленко.

Загалом запорізькі студенти вибороли на «FISU University World Cup Combat Sports» п’ять нагород. Із них 4 – на рахунку спортсменів і спортсменок ЗНУ. «Золото» отримали у таких видах спорту, як карате – Еліна Сєлємєнєва й Тайський бокс/муей-тай – Олександр Єфіменко. Ще одне перше місце виборов у греко-римській боротьбі Парвіз Насібов (КПУ). «Срібло» здобули представники й представниці ЗНУ: Юрій Дорогань (в греко-римській боротьбі)  й Ольга Шалімова (бокс).