Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У рамках дисципліни «Туризмологія» влаштували інтерактивний семінар

У рамках дисципліни «Туризмологія» влаштували інтерактивний семінар

У рамках дисципліни «Туризмологія» влаштували інтерактивний семінар
11.10.2022 15:00 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет фізичного виховання здоров’я туризму співпраця освітній процес інтерактивне заняття

Викладачі та викладачки кафедри туризму та готельно-ресторанної справи факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) організували семінар із дисципліни «Туризмологія» для здобувачів/здобувачок освітнього рівня «магістр» спеціальності «Туризм» в інтерактивному форматі. До участі в заході запросили викладачку економічного напрямку.

 

Третього жовтня під час проведення практичного заняття для здобувачів/здобувачок освітнього рівня «магістр» спеціальності «Туризм» професорка кафедри, докторка педагогічних наук Лариса Безкоровайна запросила до обговорення питань із дисципліни «Туризмологія» доцентку кафедри міжнародної економіки, природних ресурсів та економіки міжнародного туризму, кандидатку економічних наук, академічну координаторку проєкту «JMM DIRUT» Наталю Венгерську.

Учасники та учасниці семінару обговорили функції туризмознавства та взаємозв’язки цієї дисципліни з гуманітарними та соціальними науками. Здобувачів/здобувачок зацікавили питання щодо місця й ролі фахівця/фахівчині з туризмології в туристичній індустрії та роботи з розроблення стратегії сталого розвитку туризму. Вони ставили питання щодо перспектив розвитку туристичної галузі в Україні взагалі та Запорізького регіону зокрема та висловлювали власні думки з приводу стратегій розвитку національного туризму. Такий досвід спілкування із фахівцями/фахівчинями інших складників туристичної галузі важливий і цінний, адже він надає можливість розширити обізнаність щодо нинішнього стану та перспектив розвитку туристичної галузі для професійного становлення молоді.

 

Лариса Безкоровайна,

докторка педагогічних наук,

професорка кафедри туризму та готельно-ресторанної справи

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини